>

KÜLTÜR-SANAT

Mazhar Alanson Juri Koltuğunda

Yurtdışında büyük ilgi gören ve pek çok ismin dünya çapında şöhrete kavuşmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor-Türkiye”nin ikinci juri üyesi belli oldu.
 
   
 
 
     

Mazhar Alanson “X Factor- Star Işığı” yarışmasında büyük juri koltuğuna oturacak. Şuana kadar açıklanan Mazhar Alanson ve Gülşen’in juri üyeliği yapacağı “X Factor- Star Işığı” yarışmasında ödül tam 2 milyon TL.

Dünyada İngiltere ve Amerika başta olmak üzere 20’ye yakın ülkede yayınlanan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor- Türkiye” elemeleri başladı. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yarışmanın ikinci juri üyesi Mazhar Alanson oldu.

X Factor Türkiye, şimdiye kadar verilen tüm ödüllerin üzerinde, en büyük para ödüllü yarışma olacak. Yarışmanın birincisi tam 2 milyon lira kazanacak. “X Factor- Star Işığı” verdiği ödül kadar juri koltuğuna oturacak isimleriylede çok konuşulacak. Şuana kadar juriye oturacak iki isim Mazhar Alanson ve Gülşen ismi açıklanırken önümüzdeki hafta diğer juri üyesinin ismi açıklanacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>