>

KÜLTÜR-SANAT

Merakla Beklenen Film İçin Geri Sayım Başladı!

‘Kendi Yolumda’ filminin fragmanı ve afişi yayınlandı…
 
   
 
 
     

Sinema izleyicisinin merakla beklediği ‘Kendi Yolumda’ filminin afişi ve fragmanı sinema izleyicisi ile buluştu! Türk Rock müzik tarihinin en önemli gruplarından Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz’un başrolünü oynadığı filmde, Gökçe Bahadır, Okan Çabalar, Tuncer Salman, Tamer Levent, Suzan Aksoy, Erkan Can ve Hakan Özoğuz da muhteşem oyunculuklarıyla yer alıyorlar. Ali Kobanbay’ın senaryosunu yazdığı, Athena Sanat yapımcılığında 25 Kasım’dan itibaren vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak oturuyor.

Kendi yolunda gitmenin önemini vurgulayarak, izleyiciye kendini gerçekleştirmenin peşinden gitmeyi çarpıcı bir şekilde sorgulatan film prodüksiyonu, sıcacık hikayesi ve muhteşem oyunculukları ile sinema izleyicisin hafızalarından uzun süre silinmeyecek.

Daha önce de oyuncu olarak sinema filmlerinde yer alan Gökhan Özoğuz, bu kez kendi rüyasını, filmde rüya içinde anlatıyor. Gökhan Özoğuz’un arabası, Adana’nın kenar bir mahallesinde bozulur. Gittiği tamircide, babasıyla birlikte çalışan ve aslında müzisyen olmak isteyen, ancak aile baskısı ve zor hayat şartları sebebi ile bu hayalini gerçekleştirememiş bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile sohbet eder ve sonrasında uyuya kalır. Uykusunda kendini tamirci çırağı Ömer Ali olarak bulan Gökhan için macera artık başlamıştır…

https://www.youtube.com/watch?v=MezIMG-2MIE


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>