>

KÜLTÜR-SANAT

Mert Fırat ve Melisa Sözen’den “Bir Varmış Bir Yokmuş”

6 Mart’ta vizyona girecek olan Bir Varmış Bir Yokmuş filmi için geri sayım başladı.
 
   
 
 
     

Başka Dilde Aşk, Atlıkarınca ve Erkek Tarafı ile başarılı filmlere imza atan İlksen Başarır ve Mert Fırat’ın yeni projeleri Bir Varmış Bir Yokmuş’un merakla beklenen ve filmle ilgili ilk ipuçlarını veren tanıtım videosu sinemaseverle buluştu.

Mert Fırat’ın canlandırdığı Ozan karakteri ile Melisa Sözen’in oynadığı Nehir’in romantik anlarına yer verilen video bugün sinemalarda da gösterilmeye başlandı.

Bir Varmış Bir Yokmuş tanıtım videosunu izlemek ve indirmek için:
http://vimeo.com/115403499

6 MART’TA SİNEMALARDA

Yönetmenliğini İlksen Başarır’ın yaptığı, senaryosunu da Mert Fırat’la beraber kaleme aldıkları 6 Mart’ta vizyona girecek olan Bir Varmış Bir Yokmuş filmi için geri sayım başladı.

Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir ile şarkıyı yapan Ozan'ın tüm zorluklara rağmen bitirmeyi başaramadıkları aşklarının hikayesinin anlatıldığı filmin başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken onlara Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Derya Durmaz, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun eşlik ediyorlar.

Kutu Film’in yapımcılığında gerçekleştirilen Bir Varmış Bir Yokmuş’un görüntü yönetmenliğini Emre Tanyıldız yaparken, özgün müzikleri Bubituzak grubu üstleniyor.

BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ

Yönetmen: İlksen Başarır
Oyuncular:
Mert Fırat
Melisa Sözen
Hare Sürel
Mustafa Uzunyılmaz
Judith Lieberman
Derya Durmaz
Onur Şirin
Anıl Altınöz
Göktay Tosun
Görüntü Yönetmeni: Emre Tanyıldız
Müzik: Bubituzak
Senaryo: İlksen Başarır ve Mert Fırat
Tür: Romantik
Yapım şirketi: Kutu Film
Yapımcı: Hazal Dut

SİNOPSİS:

Bir şarkıyı beğenirsiniz çünkü onu yazan bir şekilde size dokunmuştur. Nehir'in peşine düştüğü şarkıda ise sonu olmayan bir yol Ozan'a çıkmaktadır. Birinin kararlılığı ile diğerinin gelgitleri arasında sıkışıp kalan ilişkileri, aslında biraz da yetişkinlerin elinde kalan son masaldır.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>