>

KÜLTÜR-SANAT

MTV & Burn Dance Heat partisi mekan değişikliği.

İngiltere’nin ünlü DJ’i Carl Cox, bugün Maslak Venue'de MTV & Burn Dance Heat partisinde ...
 
   
 
 
     
Carl Cox İstanbul’da...

İngiltere’nin ünlü DJ’i Carl Cox, MTV & Burn Dance Heat partisi için İstanbul’a geliyor. 2000’li yılların DJ kültürüne yön veren, techno müziği yeniden eski ruhuna kavuşturan Carl Cox, prodüksiyon ve koreografiyi birleştirdiği sahne şovuyla izleyenleri coşturacak. Eğlenmeyi ve dans müziğini seven yüzlerce genç, Bugün akşam MAslak Venue'de gerçekleşecek MTV & Burn Dance Heat Partisi’nde Carl Cox, Basil Black II Basic ve DJ U.F.U.K ile müziğe ve dansa doyacak.


Dünyanın en büyük müzik kanalı MTV ile enerji içeceği Burn’ün birlikte gerçekleştirdiği, Ankara’da start alarak Eskişehir ve İzmir’de devam eden “MTV & Burn Dance Heat” programının son durağı İstanbul partisi. Dünyaca ünlü DJ’lerin katıldığı ve Burn DJ Producer Yarışması’nın düzenlendiği MTV & Burn Dance Heat programı, içeriği, uzun soluklu olması ve prodüksiyon anlamında getirdiği yenilikler açısından, Türkiye’nin önemli müzik etkinlikleri arasında yer alıyor.

Maslak Venue'de yapılacak MTV & Burn Dance Heat partisine MTV Türkiye Distribütörü Esra Oflaz Güvenkaya ve Coca-Cola Türkiye Halkla İlişkiler Müdürü Ebru Bakkaloğlu ev sahipliği yapacak.

“MTV & Burn Dance Heat” İstanbul partisinin biletleri, ön satışta Biletix satış noktalarından 45 YTL, 21 Mayıs Cumartesi akşamı kapıda 50 YTL’ye temin edilebilecek.

Türkiye birincisi belli oluyor

MTV & Burn Dance Heat programı kapsamındaki Burn DJ Producer Yarışması’nın Türkiye finali için de geri sayım başladı. Burn DJ Producer Yarışması kapsamında Ankara, Eskişehir, İzmir ve İstanbul olmak üzere dört bölgenin birincileri belirlendi. Halk oylamasının ardından jüri tarafından belirlenecek Türkiye birincisi, İstanbul Darphane-i Amire’deki MTV & Burn Dance Heat final partisinde dünyaca ünlü DJ’lerle birlikte çalma şansını yakalayacak.

Burn DJ Producer Yarışması’nda birinci olan DJ’in parçası, plak yapılarak sınırlı sayıda üretilerek satışa sunulacak. Ayrıca birinci olan DJ, Malta’da gerçekleşecek olan MTV partisinde çalma şansına sahip olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>