>

KÜLTÜR-SANAT

Murat Beşer ile “Yüz Yüze” Sohbetlerde Sevilen Oyuncu ve Müzisyen Bartu Küçükçağlayan’ı Ağırladı!

Moderatörlüğünü müzik yazarı Murat Beşer’in gerçekleştirdiği ve her ay yeni isimlerin sanatseverlerle buluştuğu “Yüz Yüze” sohbetlerin Nisan ayı konuğu başarılı oyuncu ve müzisyen Bartu Küçükçağlayan oldu.
 
   
 
 
     

Genç yaşlarda başlayan müzik yolculuğundan oyunculuğuna, ödüllerinden plak dünyasına birçok konuya değinen Küçükçağlayan, Yapı Kredi bomontiada The Populist’te sanatseverlerle bir araya gelerek hakkında merak edilenleri misafirlerle paylaştı.

The Populist’in heyecanla beklenen sanat etkinliği Yüz Yüze, sanatıyla geniş kitlelerin hayranlığını kazanmış önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor. Başarılı müzik yazarı Murat Beşer’in Nisan ayındaki konuğu müzisyen, tiyatrocu, sinemacı, dizi oyuncusu ve yazar Bartu Küçükçağlayan oldu. Seren Yüce’nin bol ödüllü filmi “Çoğunluk”taki performansıyla övgü toplayan başarılı oyuncu, aynı zamanda solisti olduğu müzik grubu Büyük Ev Abluka’yla da sanat dünyasının ilgiyle takip edilen isimleri arasında yer alıyor. Sinemadan müziğe, tiyatrodan edebiyata, sanatın birçok alanında önemli başarılara imza atarak genç yaşında sayısız ödüle sahip olan Bartu Küçükçağlayan, 2 Nisan Pazar günü sanatseverlerle Yapı Kredi bomontiada The Populist’te bir araya gelerek hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Davetlilerle interaktif olarak gerçekleşen keyifli sohbet sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.

ADRES:
THE POPULIST (Yapı Kredi bomontiada) Birahane Sokak No:1/D Tel: 0212 296 20 34
THE POPULIST (Galataport İstanbul) Kılıçali Paşa Mah. Meclis-i Mebusan Cad. L5 Blok, No: 8/2D Tel: 0212 401 04 56


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>