>

KÜLTÜR-SANAT

Outdoor Türkiye’nin 2022 Festivalleri Açıklandı

Dünyanın ilk outdoor aktivite ve yaşam platformu Outdoor Türkiye, 2022 sonuna kadar gerçekleştireceği festivaller ve eşzamanlı gerçekleştireceği ödül töreniyle seneye damga vurmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

15-16 Ekim OutdoorFest İstanbul ve 4-5-6 Kasım OutdoorFest Kapadokya outdoor severleri ağırlayacak. 14 Ekim’de ise Outdoor Türkiye ve Marketing Türkiye’nin birlikte düzenlediği “Outdoor Awards” ile pek çok parametrede doğayı koruyan “out the door”a katkı sağlayan markalar ödüllendirilecek.

22 bin 500’den fazla bireysel, 1300’den fazla kurumsal üyeye sahip Outdoor Türkiye aktivite ve yaşam platformu, doğada veya sokakta “out the door” kavramıyla aktiviteler yapan kitleye ulaşıp, deneyimlenebilir içerikler üreterek doğada sürdürülebilirlik farkındalığını artıran etkinlik ve festivaller gerçekleştiriyor.

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Outdoor Aktivite ve Yaşam Festivali OutdoorFest ilk olarak 14-15-16 Ekim tarihlerinde İstanbul’da doğa severlerle markaları bir araya getirecek. Yılın ikinci festivali ise 4-5-6 Kasım tarihleri arasında Kapadokya’da gerçekleştirilecek. Festivalin bu yılki en büyük yeniliğini ise Marketing Türkiye ve Outdoor Türkiye işbirliğiyle 14 Ekim’de gerçekleştirilecek “Outdoor Awards” oluşturuyor.

OutdoorFest; binlerce kişinin 60’dan fazla marka ve yüzlerce influencer ile doğru ürünleri inceleyip deneyimledikleri, doğru bilgiyi edinmelerinin yanı sıra konserler, atölyeler, oyunlar ile keyifli vakit geçirdikleri dünyanın en kapsamlı outdoor festivali olma özelliği taşıyor.

Doğayı koruyan markalar Outdoor Awards ile ödüllendiriliyor

Marketing Türkiye ve Outdoor Türkiye işbirliği ile bu yıl bir ilk gerçekleştirilecek. 14 Ekim Cuma günü eş zamanlı olarak düzenlenen İstanbul OutdoorFest sahnesinde outdoorun en iyileri Outdoor Awards ile ödüllendirilecek. Marketing Türkiye ve Outdoor Türkiye, outdoorda sürdürülebilirlikten doğaya katkıya kadar pek çok alanda öne çıkan markaların başarısını bu projeyle ödüllendirecek.

Outdoor Türkiye CEO’su İlker Tulunay, İstanbul ve Kapadokya OutdoorFest’ler için son hazırlıkları yaptıklarını belirterek, “Türkiye'de kamp, karavan, fotoğrafçılık, bisiklet, kaykay, yelken, koşu, paraşüt gibi 50 farklı outdoor aktivitesi yapılabiliyor. OutdoorFest, doğa ve aktivite sever her insanın katılımının olduğu, aileleri, çocukları ve patili dostlarımızı ağırladığımız, doğal yaşam, çevre bilinci, farklı deneyimler ve ekipmanların meraklısı her yaştan insanın katılımına uygun bir açık hava organizasyonu ve ilgi çok büyük. Öte yandan bu sene birincisini düzenleyeceğimiz Outdoor Awards için de çok heyecanlıyız. Marketing Türkiye ve Outdoor Türkiye olarak outdoorda sürdürülebilirlikten, doğaya katkıya kadar pek çok alanda öne çıkan markaları tüketicilerinin beğenisi, hayatı kolaylaştıran çözümleri ve sürdürülebilirliğe yaptığı yatırımlar üzerinden değerlendirip, ödüllendireceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>