>

KÜLTÜR-SANAT

Phonem by Miller Geceleri’ne Hazır Mısınız?

Müziğin vazgeçilmez markası Miller’ın, İKSV ile beraber düzenlediği Phonem by Miller geceleri başlıyor.
 
   
 
 
     

22 Nisan Perşembe akşamı Salon'da gerçekleşecek olan konser serisinin ilki “The Go Find” olacak. Serinin yıl içindeki konukları arasında Avustralya’dan Architecture In Helsinki de yer alıyor.

7 senedir müziseverlerin merak ve heyecanla beklediği Phonem By Miller, bu yıldan itibaren yılın farklı zamanlarında gerçekleşecek bir konser serisi olarak devam edecek. Bu konser serisinin ilki olan Morr Music etiketinin sevilen gruplarından “The Go Find”, 22 Nisan Perşembe akşamı İKSV Salon’da sahnede olacak. Miami ve Stars on the Wall albümleriyle dikkat çeken Belçikalı topluluğun son albümü “Everybody Knows It's Gonna Happen, Only Not Tonight”, akustik gitarlar, neşeli vuruşlar ve yumuşak bir vokalle bezenmiş, keyifli indie-pop şarkılarından oluşuyor. Dinleyenleri heyecanlı dünyasına taşıyacak bu konser öncesinde, saat 22.00'den itibaren ve konser bitiminde DJ kabininde Reset Magazine ve Açık Radyo'dan Hemi Behmoaras yer alacak.

Phonem By Miller, önümüzdeki dönemde çeşitli yerli ve yabancı toplulukların konserleri ile devam edecek. Sonbahar döneminde kesinleşen sanatçılar arasında Avustralyalı indie-pop grubu Architecture In Helsinki da yer alıyor. Phonem By Miller’ın 12 Mayıs’da gerçekleşecek bir sonraki etkinliği ise, İTÜ’nün müzik araştırmaları bölümü MIAM’ın sanatçıları tarafından katılımıyla gerçekleşecek olan “The Electrosonic City” gecesi olacak.

Phonem by Miller gecelerinin ilki olan “The Go Find” konserinin biletlerini Biletix (www.biletix.com), İKSV binası ve etkinlik günü mekan girişinden temin edebilirsiniz.

Phonem by Miller “The Go Find”

Yer : Salon - Sadi Konuralp Caddesi No:5 Şişhane,
Tarih : 22 Nisan 2010 Perşembe
Kapı Açılış : 22:00
Bilet Fiyatı : Ayakta: 30,00 TL - Öğrenci: 20,00 TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>