>

DİĞER HABERLER

“Adam&Eve” Dünyanın Lider Tasarım Oteli seçildi!

Turizmin Oskarları olarak kabul edilen WTA (World Travel Awards) ödülleri 11 Ocak’ta Katar’da düzenlenen büyük galada sahiplerini buldu.
 
   
 
 
     

Tüm dünyadan otellerin değerlendirildiği ödül töreninde Adam&Eve “Dünyanın Lider Tasarım Oteli” seçildi.

Dünya çapında 162 ülkeden yaklaşık 5000 otel, turizm şirketi, seyahat acentesi, turizm oskarları için yarıştı. “Dünyanın Lider Tasarım Oteli” seçilen Adam&Eve Hotels, hizmete girdiği 2006 yılından bu yana uluslararası platformda 31. ödülünü kazanmış oldu.

Kayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü, Adam&Eve Hotels’in kazandığı ödülü değerlendirdiği açıklamasında, şunları söyledi: “Çıtayı sürekli yükselterek kaliteyi hep bir adım yukarı taşımak ve en önemlisi de sürekliliğini sağlamak temel hedefimiz. WTA 18 senedir her yıl turizm ve seyahat sektörlerin “en” iyilerini belirliyor. Ödülü bizim için bu kadar özel kılan ise kazananların nasıl belirlendiği. Birinciler, dünyanın dört bir yanından binlerce turizm profesyonelinin oylarıyla belirleniyor. Düzenlenen her ödül töreninde başarımızın turizm profesyonelleri tarafından tescillenmesi bizleri çok mutlu ediyor.” dedi.

Adam & Eve Hotels : Kayı Group bünyesinde 2006 yılında faaliyete geçen, Türkiye’nin en çok farklı ulustan turist ağırlayan tek otelidir. Yapımına 120 milyon Euro, renovasyonuna 1 milyon dolar harcanan Adam & Eve, tasarımı, mimarisi, üst düzey hizmeti ile dünyanın en özel mekânlarından biri.

Akdeniz'in en büyük Design oteli.

Ödüller: 2007 yılında Fashion TV tarafından “Türkiye’nin En İyi Dizayn Oteli” seçildi. “World Travel Awards” tarafından, dört yılda tam 12 kez “en iyi otel” ödülünü hak kazandı. Bu 12 ödülün dördünü “Dünyanın En İyi Dizayn Oteli” dalında dört yıl üst üste kazandı. Dördünü ise, yine dört yıl üst üste olmak üzere “Avrupa’nın En İyi Dizayn Oteli” dalında elde etti.
2009 ve 2010 yıllarında, yine “World Travel Awards” tarafından “Avrupa’nın En İyi Çift Oteli” unvanına layık görüldü.

WTA’nın Kasım 2011’de düzenlenen Avrupa ayağında Adam&Eve Hotels, “Europe’s Leading Design Hotel” (Avrupa’nın En İyi Dizayn Oteli), “Europe’s Leading Couples Resort” (Avrupa’nın En İyi Çift Oteli) ve “Turkey’s Leading Hotel” (Türkiye’nin En İyi Oteli), Turkey’s Leading Design Hotel (Türkiye’nin En Dizayn Oteli) ödüllerini kazandı. Ayrıca TÜV Rheiland tarafından ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>