>

KÜLTÜR-SANAT

Piu Entertainment Sektördeki 10.Yılını Dünya Starlarıyla Kutluyor

Dünyaca ünlü isimleri, gösterileri ve yapımları sanatseverlerle buluşturan Piu Entertainment, sektördeki 10.yılını konser serisiyle kutlayacak.
 
   
 
 
     

Sahne sanatlarının her alanında birçok kültürel etkinliğin yapımcılığını üstlenen Piu Entertainment, Ağustos ve Eylül aylarında sanatseverleri müzik dünyasının gözde isimleriyle buluşturacak.

Kuruluşunun 10. yılını büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanan Piu Entertainment, Yasmin Levy, Buika, Imany, Gipsy Kings ve Havasi gibi ünlü isimleri İstanbul’un gözde etkinlik mekanlarından Turkcell Vadi ve Zorlu PSM’de sanatseverlerle bir araya getirecek. 9 Ağustos’ta Turkcell Vadi’de Havasi’nin konseriyle başlayacak seri, 10 Ağustos’ta Turkcell Vadi’de Yasmin Levy, 7 Eylül’de Turkcell Vadi’de Imany, 19 Eylül’de Gipsy Kings by Andre Reyes ve 26 Eylül’de Buika ile Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde devam edecek.

Sektördeki 10. yıllarını taçlandıracak konserler serisine imza atmanın heyecanını duyduklarını belirten Piu Entertainment Yönetici Ortağı Cemil Demirok; “Piu olarak sanat bizim ilham kaynağımız ve kendimizi bu evrensel dile tercüman olarak görüyoruz. Hem Türkiye’de hem de İngiltere ağırlıklı olmak üzere yurt dışında müzik, tiyatro, opera, müzikal, dans ve sahne şovlarının yapımcılığını üstlenmenin gururunu yaşıyoruz. 10 yıldır sanatseverlere dokunan birbirinden kıymetli işlere imza atmak için tutkuyla çalışıyoruz. Amacımız sanatseverlerin duygularına dokunabilmek, hafızalarında ve kalplerinde yer edecek anları tasarlayarak onlara eşsiz deneyimler yaşatmak. Bu yüzden her işimizi titizlikle planlıyor, global bilgi birikimimiz ve sanat aşkımız ile üretiyoruz. Şimdi de bu yolculukta bizimle heyecanımızı paylaşan isimleri bir konser serisiyle seyirciyle buluşturacağız. Kurulduğumuz günden bu yana elde ettiğimiz başarılarımızı önümüzdeki dönemde de taçlandıracak projelerimizi sevenleriyle buluşturmak için heyecanlıyız” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>