>

KÜLTÜR-SANAT

Popüler Müziğin ‘Manuş Baba’sı Yalova Müzik Festivali’nde Sahne Alacak

02-05 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Yalova Müzik Festivali bir çok iddiali isme ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Kaptan Yapım Organizasyon tarafından 02-05 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan Yalova Müzik Festivali 2018, Türk rock ve alternatif müziğin en iyilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Festivalin sanatçı kadrosunda son dönemde büyük hayran kitlesi oluşan ‘Manuş Baba’, 3 Ağustos Cuma günü yer alıyor.Çok yönlü müzik yapan, şarkıları internetteki video sitelerinde hit olan, Nazım Hikmet, Ahmet Arif’in dizelerini de şarkı olarak söyleyen ve Dönersek Islık Çal albümündeki eteği belinde eseriyle zirveyi zorlayan “Manuş Baba” Türkiye'nin en iddaalı festivalinde seyirci ile buluşacak.

3 gün boyunca İstanbul’a sadece 1 saat uzaklıkta, Yalova’nın en güzel sahilinde; “Yalova TatilPark” gerçekleşecek “Yalova Müzik Festivali” nde 30’a yakın performans ve sürpriz etkinlikler gerçekleşecek. 4.000 kişilik kamp alanı, 40.000 kişilik kapasitesi ile bu yıla damgasını vurmaya hazırlanan festivalinin biletleri avantajlı ön satışa çıktı.

Avantajlı ön satış için:
http://www.biletix.com/etkinlik-grup/144996409/TURKIYE/tr 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>