>

KÜLTÜR-SANAT

PoPuP İlk Tiyatro Oyunu “Yedi-VII” ile Sahnede

PoPuP tiyatro topluluğu ilk oyunu ile İstanbul seyircisinin karşısına çıkıyor.
 
   
 
 
     

Salih Coşkun’un yazıp yönettiği ve başrolünde Volkan Sümbül’ün yer aldığı “Yedi – VII” isimli oyun, 15 Kasım 2019 Cuma günü saat 20:30’da Karaköy İkinci Kat’ta sahnelenecek.

PoPuP tiyatro topluluğunun “Yedi-VII” adlı ilk oyunu, 2019 sezonunda 15 Kasım 2019 tarihinde saat 20:30’da Karaköy İkinci Kat’ta seyircileriyle ilk kez buluşacak. Salih Coşkun’un yazıp yönettiği ve Volkan Sümbül ile birlikte rol aldığı iki kişilik oyunun tanıtım bülteninde “Yedi-VII” hakkında şu bilgiler yer alıyor: ““İki küçük çocuğu olan, karısını seven, işi gücü yerinde, iyi okullarda okumuş, şehrin ortasında yüksek bir rezidansta oturan kentli, sağlıklı ve orta yaşlı bir adam için ‘herşey yolunda’ deriz, değil mi? Erkan Altuni, bir sabah uyandığında dairesinde yalnız ve çaresiz kaldığını görür. Karısı ve çocukları onu terk etmiş, tüm iletişim imkânları elinden alınmıştır. Evde hapistir ve dış dünya ile hiçbir bağı yoktur artık. Kıstırılmış ve yalnızlaşmış insanın, çaresizce yedi büyük günahın esiri olmasının hikâyesidir Erkan Altuni’nin hikâyesi. Kibir, kıskançlık, öfke, şehvet, oburluk, tembellik ve açgözlülük çepe çevre saracaktır Erkan’ı. Ta ki bir sürpriz ile kendini bu kıskaçtan kurtarana dek.”

“Yedi-VII”nin yardımcı yönetmenliği ve dış seslerini Serkan Kıranta, Müzik-Işık-Tasarım ve Uygulamasını Hakan Özkan ve Gökay Demirbilek, dekor ve afiş tasarımını Dome Asya, fotoğrafçılığını Fatih Doğan, seslendirmesini Erdal Devrim Aydın ve Hakan Özkan üstlendi. 15 Kasım’daki prömiyerin ardından PoPuP tiyatro topluluğu, 2019 sezonunda “Yedi-VII”yi 22 Kasım, 5-12-19 ve 25 Aralık 2019 tarihlerinde Karaköy İkinci Kat’ta sahnelemeye devam edecek. Oyunun biletleri www.popuptiyatro.com ve www.tiyatrolar.com.tr de satışa sunuldu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>