>

MODA - STİL

Organik kıyafet markası Eco-ganik Bilstore’da

Organik kumaşlarla hazırladığı kadın koleksiyonlarıyla tanınan Amerikan markası Eco-ganik, Türkiye’deki çevrecilerle buluşuyor. Türkiye’deki ilk organik kıyafet markası Bilstore mağazalarında bulunuyor.
 
   
 
 
     
Bilstore, çevreye duyarlı, kaliteli ve estetik tasarımları bir arada sunan, Kaliforniya’nın ünlü organik spor giyim markası Eco-ganik’i kadınların beğenisine sunuyor.


Uluslararası organik ürün standartları sertifikasına sahip, katkı maddesi içermeyen kumaşlardan üretilen etek, elbise, pantolon ve ceket modellerinden oluşan kıyafetlerde; organik yün, ipek, kenevir, iplik ve organik kot kumaşı gibi materyaller kullanıyor ve bu ürünler hiçbir şekilde alerji de yapmıyor. Kahverengi, lacivert ve koyu yeşil gibi kış renklerinin hakim olduğu koleksiyondaki tüm renkler doğal yöntemlerle elde ediliyor.


Eco-ganik’in Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ndaki kıyafetlerinde, sade, spor ve çok yönlü bir tasarım çizgisi dikkat çekiyor. Edward döneminden ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda, asker stili ceketler, kollarda kullanılan kat detayları, büzgü efekti verilmiş etekler, pantolonlar ve yüksek
yakalı bluzlar dikkat çekiyor. Koleksiyon, spor ve şık tasarımlarıyla hem gündüz hem gece giyilebilen kıyafetler sunuyor. Amerikalı kadınların ilk çıktığı günden beri gözdesi olan Eco-ganik ürünleri, dünyaca ünlü birçok moda dergisinin sayfalarını da süslüyor.

Bilstore, modayı takip eden çevre dostu kadınları Abdi İpekçi ve Kanyon mağazalarına bekliyor.

Bilstore Abdi İpekçi 10
T. 0212 234 06 62

Bilstore Kanyon 87
T. 0212 353 05 40

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>