>

KÜLTÜR-SANAT

Rock the Night Away Party

İstanbul yerinde duramayacak, Rock’la çoşacak...
 
   
 
 
     
İstanbul 18 Mart Cuma gecesi rock müziğe doyacak. Son günlerin en büyük çıkışını yakalayan, farklı tarzı ve sounduyla Türk rock müzik piyasasına tekrar umut aşılayan Manga ile Roxy müzik günlerinde yakaladıkları birincilikle adını duyuran ve önümüzdeki günlerde çıkaracakları ilk albümleri merakla beklenen De Ja–Vu grubu ilk kez 18 Mart Cuma gecesi bir arada Balans’da sahne almaya hazırlanıyorlar.


Rock FM 94.5’in tanıtım sponsorluğunda gerçekleşecek “Rock The Night Away” party son ayların en çok konuşulacak, en eğlenceli gecesi olmaya aday.

Biri halen albüm satış listelerinde fırtınalar estiren Manga, bir diğeri ise müzik eleştirmenlerince albümleri piyasaya çıkmadığı halde yılın en dikkat çekici yeni rock gruplarından biri olarak gösterilen De Ja-Vu ‘nun canlı performanslarıyla Türkiye’deki mevcut müzik kalıplarını tek tek kırdıklarına şahit olmak için 18 Mart akşamı Balans’ta olun.

Rock müziğin, alternatif ve underground kulvardan çıkıp ciddi ve kalabalık kitlelerle buluşmasını Rock FM’in de katkılarıyla Balans’ta kutlayacağımız bu gecede ayrıca Rock FM’in usta DJ’lerinin elinden hayat bulacak 70’lerin, 80’lerin, 90’ların ve günümüzün en güzel rock parçalarını da dinyeleyebilirsiniz. Konuk sanatçıların da katılımıyla müzikseverlere güzel sürprizlerin sunulacağı bu geceyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

ROCK THE NIGHT AWAY PARTY @ BALANS MUSIC & PERFORMANCE HALL

Tarih: 18 Mart Cuma Saat: 22:00
Giriş 20 YTL (bir içki dahil)
Biletler Biletix'ten ve organizasyon günü kapıdan temin edinilebilinir.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>