>

KÜLTÜR-SANAT

Rock’n Dark yeni döneminde canlı ve daha heyecanlı...

Efes Dark tarafından düzenlenen ve rock müzik tutkunlarının takipçisi olduğu Rock’n Dark yeni dönemine her Cuma akşamı Kemancı Bar’da düzenlenen canlı performanslar ve yenilenen içeriğiyle devam ediyor.
 
   
 
 
     
Yaptığı organizasyon ve programlarla, yıllardır ülkemizde rock müziğinin gelişmesine katkıda bulunan Efes Dark’ın düzenlediği Rock’n Dark, yeni döneminde her Cuma gecesi Kemancı Bar’da düzenlenecek konserlerde, renkli isimlerin performanslarıyla rock müzik severlere canlı müzik keyfi yaşatacak.

Rock müzik tutkunlarının Rock’n Dark konserlerinin tarih ve içeriklerini www.darkventure.com internet adresinden takip etmeleri mümkün. Rock müzik ve extreme sporlara ilgi duyanlara yönelik hazırlanan web sitesini takip ederek, sitedeki yarışmalara katılanlar Rock’n Dark konserlerine bilet kazanma imkanı yakalıyorlar.

Kemancı Bar’da 4 Şubat tarihinde “İhtiyaç Molası” ve “Anima” konserleri ile başlayan Rock’n Dark konserleri, Mayıs ayına kadar her hafta Cuma geceleri rock müziğin renkli isimleri ile devam edecek. Şubat ayı içerisindeki Rock’n Dark konserleri, 11 Şubat tarihinde “Demirhan Baylan”, “Deli”; 18 Şubat’ta “Işığın Yansıması”, “Pandora” 25 Şubat’ta “Kargo” “Çamur” gibi isimlerin performansları ile gerçekleşecek.


www.darkventure.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>