>

KÜLTÜR-SANAT

"Sattas" Sziget Yolcusu!

Karnaval.com ve Sziget Türkiye iş birliğiyle gerçekleşen Karnaval.com Sziget Talent Turkey 2016 yarışmasının bu seneki galibi "Sattas" oldu.
 
   
 
 
     Karnaval.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen oylamada onlarca bağımsız müzik grubu arasından Sattas, Can Kazaz, Güntaç Özdemir, No Land, Sattas ve The Away Days finale kaldı. 

Yoğun bir seyirci katılımı ile Hard Rock Cafe'de gerçekleşen ve oldukça çekişmeli geçen final gecesini, geçen senenin birincisi "Yok Öyle Kararlı Şeyler'"in solisti Erdem Topsakal sundu.

Sattas, 10-17 Ağustos 2016 tarihleri arasında Budapeşte’de gerçekleşecek Sziget Festival’inde sahne alacak.

KONSOLOSTAN SZIGET'E GİDECEKLERE VİZE MÜJDESİ!

Renkli geçen geceye katılanlar arasında Macaristan Başkonsolosu Balazs Hendrich de vardı. Hendrich, Sziget Festivali'ne gelmeyi düşünüp vize konusunu dert edenlere seslenerek, kendilerine festivale gidecekleri bilgisini vermeleri durumunda her türlü kolaylığı yapacaklarına söz verdi.

Ayrıca, geceye katılan dinleyiciler arasından 4 kişi çekilişle Sziget Festivali’ne standart ve VIP davetiyeler kazandı.

Ali Şahinbaş, Gül Güngör, Pelin Opçin, Siyabend Suvari,Yalçın Birol ve Sziget Festivali Programlama Sorumlularından Virág Csiszár'in yer aldığı jüri oylaması sonrası birinci seçilen Sattas'ın ve finale kalan grupların sıcağı sıcağına duygularını aktardığı Zeplin canlı yayınlarını linke tıklayarak izleyebilirsiniz. https://www.facebook.com/radyozeplin/

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>