>

KÜLTÜR-SANAT

Sattas`tan Single Müjdesi `Bir Ben miyim`!

Sattas, 4 yıl aradan sonra "Bir Ben Miyim" isimli single çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.
 
   
 
 
     

2004 yılından günümüze hem yurtdışında hem Türkiye'de sayısız konser ve festivallerde yer alan Sattas, 4 yıl aradan sonra merakla beklenen yeni single çalışması 'Bir Ben Miyim'i dinleyiciyle buluşturuyor. Single'a adını veren 'Bir Ben Miyim'in sözleri Sattas grubunun solisti Orçun Sünear'a, düzenlemesi ise Sattas'a ait. Kendi besteleri olan 'Bir Ben Miyim'in yanı sıra diğer şarkı, ünlü Türk rock grubu Duman'ın hit şarkılarından biri olan 'Aman Aman'ın coverlanmış hali. Sattas, bu single çalışmasıyla müzik severlerin heyecanlı bekleyişine son veriyor.

'Bir Ben Miyim' isimli single çalışmasının merakla beklenen video klibi Duman grubundan bildiğimiz 'Aman Aman' şarkısına çekildi. Çekimleri bir gün süren klibin yönetmen koltuğunda Umut Kebabcı oturdu. Zuhal Müzik Uniq Stüdyosu'nda ve Zuhal Müzik Mağazısı'nda çekilen klipte, cast olarak grup üyelerine kendi çocukları eşlik etti.

Sattas, merakla beklenen klibi ‘Aman Aman’ ile bugün SATTASVEVO YouTube kanalında, 17 Mart’ta ise ‘Bir Ben Miyim’ isimli single çalışması ile tüm müzik marketlerde sizlerle!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>