>

KÜLTÜR-SANAT

Seda Sayan’dan Yeni Albüm “Hatıran Yeter”

Üç yıldır albüm yapmayan Seda Sayan, suskunluğunu muhteşem şarkılardan oluşan yeni albümü ile bozuyor.
 
   
 
 
     

Seda Sayan’ın yeni albümü “Hatıran Yeter” adını taşıyor. Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız en iyi ismi Seda Sayan müzikteki uzun süren sessizliğini muhteşem bir albüm ile bozuyor. “Hatıran Yeter” adlı albümünde dinlemekten zevk aldığı şarkıları biraraya getiren Seda Sayan’ın albümünde Zeki Müren’den Ajda Pekkan’a pek çok ünlü ismin hitleri bulunuyor.

Hatıran Yeter albümü için Ahmet Selçuk İlkan, Ahmet Özden, Erkan Çelik, Fikret Şeneş, Hasan Beydili, Metin Işık, Yılmaz Tatlıses gibi ünlü isimlerin şarkılarını seslendiren Seda Sayan aranjelerde Kenan İlgen ve Taşkın Sabah ile çalıştı. Seda Sayan’ın Zeki Müren’in “Mış Mış”, Ajda Pekkan’ın “Daha Neler”, Ferdi Tayfur’un “Hatıran Yeter”, Metin Işık’ın “ Lay Lay Lom” şarkılarını seslendirdiği albümün tek yeni şarkısı ise Erkan Çelik imzalı “Bulurum Seni”.

Seda Sayan yeni albümü için "Sevenlerimi çok beklettim ama değecek. Güzel bir albüm oldu severek dinleyecekler. Kendilerinden çok şey bulacaklar. Yıllar önce ben bu şarkıları zevkle dinliyordum, bu defa sevdiğim şarkıları paylaşmak istedim sevenlerimle " diyor.

Seda Sayan’ın “Hatıran Yeter” albümü Erco Müzik – Avrupa Müzik işbirliği etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>