>

KÜLTÜR-SANAT

“Sensiz Ölümdür Aşk” Sevgililer Günü’nde Optimum Outlet İstanbul’da Okuyucularla Buluşacak

50 yazar 1 romanla sosyal sorumluluk projesine imza attı.
 
   
 
 
     

Türkiye’de 50 kişilik bir yazar grubunun yazdığı ilk kitap olan “Sensiz Ölümdür Aşk”, 14 Şubat 2014 Sevgililer Günü’nde İstanbul Optimum Outlet’te düzenlenecek olan tanıtım etkinliği ile okuyucularla buluşacak. Romanla aynı adı taşıyan müzik albümünün de tanıtılacağı etkinlik saat 13.00’te Optimum Outlet İstanbul’da başlayacak. “Sensiz Ölümdür Aşk” kitap ve albümü, 14 Şubat 2014 Sevgililer Günü için de en anlamlı hediye olacak.

AŞK YAZARLARININ İSTANBUL ÇIKARMASI

Çoğunluğu İzmirli olan gazeteci, haber spikeri, reklam yazarı, halkla ilişkiler uzmanı, oyuncu ve doktor gibi farklı meslek gruplarından yazarların oluşturduğu “Herkes Biraz Yazar” grubu tarafından hazırlanan romanın Türkiye tanıtımı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Optimum Outlet İstanbul’da yapılacak.

KİTABIN GELİRİ ULUSAL DOWN SENDROMU DERNEĞİ’NE BAĞIŞLANACAK

Kitabın ve ve kitapla aynı adı taşıyan müzik albümünün satışından elde edilecek olan gelir de eğitime bağışlanacak. Bu yönüyle, bir sosyal sorumluluk projesi olan “Sensiz Ölümdür Aşk” adlı roman ve albümünden elde edilecek gelir Ulusal Down Sendromu Derneği’ne, down sendromlu çocukların eğitiminde kullanılmak üzere bağışlanacak.

Optimum Outlet İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ve ulaşım detaylarını aşağıda paylaştığımız “Sensiz Ölümdür Aşk”’ın kitap ve albüm tanıtımında sizi ya da görevlendireceğiniz bir arkadaşınızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.“SENSİZ ÖLÜMDÜR AŞK” KİTABINI YAZAN “HERKES BİRAZ YAZAR” GRUBUNDAKİ YAZARLAR:

Alper Baran Esin, Altuğ Selçuk, Aylin Onart, Aynur Kuran, Babacan Pesenkurdu, Bahadır Yüksekşan, Banu Şen, Berna Ergin, Birgen Engin, Burcu Tuna, Didem Baydar, Dilara Çağlayan, Duygu Erşen, Düşü Bi Yerde (Emre Akdemir, Hatice Çelenk, Alper Akdeniz, Ece Tüzün, Öznur Usanmaz), Ece Türkmut, Eda Lortlar, Eda Ongün Balık, Elvan Karanfil, Engin İnce, Erdem Erdoğan, Erhan Gölbey, Esin Sayın Kayser, Filiz Kahraman, Fulya Demirören, Gökhan Köküşoğlu, Gökmen Küçüktaşdemir, Güneş Saraçoğlu, Hakan Asılkefeli, Hakan Urgancı, Halil Fincan, Jülal Malhatun Zalma, Kezban Şahin Taysun, Leyla Bal, Manolya Özek, Mehmet Erduğan, Melike Çerçioğlu, Namık Kuyumcu, Necmettin Tetik, Olcay Meşe, Oya Pardak, Selin Tabak, Senem Yazıcı, Şeyda Şentürk, Yeliz Pesenkurdu, Yeşim Kırlı, Zeki Hozer.

Ulaşım için;
Tarih: 14 Şubat 2014
Konu: 50 Yazardan 1 kitap / “Sensiz Ölümdür Aşk”’ın kitap ve albüm tanıtımı
Yer: Optimum Outlet İstanbul / E- 5 Üzeri Göztepe Yeni Sahra Durağı Karşısı
Kadıköy – İstanbul
Ulaşım: 14 Şubat 2014 Cuma günü saat 12.00’de, Taksim AKM önünden servis kaldırılacaktır. Aynı servis etkinlik sonrasında Taksim AKM önüne dönecektir.
Servis bilgileri:
Plaka: 34 HF 2885
Şoför: UĞUR GÜZEL – GSM 0537 721 01 18


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>