>

KÜLTÜR-SANAT

Sevgililer Günü İçin Alternatif Bir Hediye

Aşkın Karanlık Yüzü; 14 Şubat için, 14 Yazardan, 14 Karanlık Öykü...
 
   
 
 
     

14 Şubat Sevgililer Günü: Kimilerinin kâbusu, kimilerinin rüyası; bazı ilişkilerin başlangıcı, bazılarının sonu; mutlu çiftlerin hediye telaşı, mutsuz çiftlerin baş belası; yalnızların hüznü, kalabalıkların coşkusu. Ve hiç umurunda değilmiş gibi davrananları bile hayattan bezdiren, adeta zorunlu bir bayram kutlaması...Demokan Atasoy, Alper Kaya, Mehmet Berk Yaltırık, Göktuğ Canbaba, Işın Beril Tetik, Hakan Bıçakcı, Galip Dursun, Orkide Ünsür, Murat Baykan, Özlem Ertan, Murat Başekim, Gülbike Berkkam, Uğur Batı ve Murat S. Dural’ın elinden çıkan Sevgililer Günü öyküleri, sadece 14 Şubat’ta değil; yılın herhangi bir zamanında aşkın karanlık yüzü ile tanışmak isteyen herkesi tekinsiz bir randevuya davet ediyor.

İthaki Yayınları‘ndan çıkan Aşkın Karanlık Yüzü adlı kitabın proje yönetmeni, aynı zamanda yazarlarından biri de olan Orkide Ünsür.

Öykülerin yazarlarıyla tanışıp sohbet etmek isteyen kitapseverler, l3 Şubat Pazartesi akşamı saat 19:30’dan itibaren Kadıköy Muhit Bar’da düzenlenecek olan lansmana katılabilirler.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>