>

AŞK - CİNSELLİK

İlişkinizi Yenileyin

Birbirinizi, cinsel ilişkisiz de mutlu etmenin bazı püf noktaları var. İşte izlemeniz gereken yollar...
 
   
 
 
     

İşte örnekleri; parfümde aşırıya kaçmayın, sevişme sırasındaki seslere kulak verin, eşinizin tadına varın!

KOKUNUN GÜCÜ

Parfüm, parfümlü sabun, masaj için kokulu yağlar, çiçekler, oda parfümleri veya koku duyunuzu zenginleştirecek herhangi bir şey kullanın (hepsini birada değil ama!). Unutmayın ki, eğer çok fazla parfüm kullanırsanız, eşinizi tahrik eden doğal kokularınızı yok etme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Çok temiz olmaya ve iyi yıkanmaya özen gösterin. Ama doğal kokularınızı yok edecek kadar da gıcır gıcır temizlenmeyin. Bu arada, belki de ilk kez, eşinizin bedeninin çeşitli bölümlerinin nasıl koktuğunu öğrenin.

SES EFEKTLERİ


Sevişirken eşinizin çıkardığı sesler oldukça tahrik edici olabilir. 'Seni seviyorum' anlamına gelen inlemeler, iç çekmeler ve çığlıklar, sevişmenin nasıl gittiğine ilişkin önemli ipuçlarıdır. Işıkları kapatarak, sadece sesleri izleyerek, eşinizin cinsel uyarısının nasıl gitgide artığını gözleyin. Bedenlerinizin birbiriyle temasından meydana gelen seslerden haz almaya çalışın. Sevişirken güzel müzik kullanmayı da unutmayın.

HER ŞEYİ GÖREBİLMEK

Eşinizi günlük işlerini yaparken izlemekten zevk almaya, onunla ilgili nelerden hoşlandığınızı gerçekten anlamaya çalışın. Birbirinizin dış görünüşü üzerine iltifat yapın ve mutlu olduğunuz şeyler için teşekkür edin.

TAT ALMAK

Dilinizle, eşinizin tüm bedeninin tadını öğrenmeye çalışın. Ağzının, yüzünün, teninin ve salgılarının tadına varın. Tat alma ve koku duyuları birbiriyle yakından bağlantılı olduğu için, koku egzersizleriyle başa baş gider.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>