>

KÜLTÜR-SANAT

“Şeytan Tüyü”nü Tüm Ekip Birarada İzledi!!!

Ankara’da yaşanan terör olayları yüzünden iptal edilen “Şeytan Tüyü” filminin gala organizasyonu yerine önceki gün oyuncular biraraya gelerek izledi.
 
   
 
 
     

Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Ayşe Melike Çerçi, Selen Uçer, Burak Güneş, Serkan Dağlı, Muhittin Korkmaz, İrem Kahyaoğlu , Emre Şen ve filmin yönetmeni Murat Şenöy’ün katıldığı özel gösterimde oyuncular filmi ilk kez birlikte izledi.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ : “HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ DAVRANAMAZDIK”

Filmin başrol oyuncusu Mustafa Üstündağ “Geçtiğimiz gün Ankara’da yaşanan olaylar hepimizi derinden üzdü. Bu zor günlerde gala yapıp hiçbir şey olmamış gibi davranamazdık. O yüzden galamızı iptal ettik. Ama filmi vizyona girmeden önce ekip olarak birarada izlemek istedik. Gala yerine özel bir izleme planladık. Filmimiz 18 Mart Cuma günü vizyona giriyor. Umarız bu zor günlerde biraz olsun halkımızın tebessüm etmesini sağlayabiliriz” dedi.

FİLMİN KONUSU

Metin (Mustafa Üstündağ) aracılık yaptığı kızları semtin ağır abisi Kürdo’ya emanet edip emekliye ayrılır. Eski hayatına perde çekme ve platonik aşkı Neşe ile yeni bir hayat kurma hayali, komiser Asım'ın bir akşam evini basıp onu sorgu için karakola götürmesiyle suya düşer. Sermayelerinden Aynur hunharca öldürülmüştür ve Metin baş şüphelidir. Metin her ne kadar kızları Kürdo'ya devrettiğini söyleyip suçsuz olduğunu iddia etse de bir türlü Asım Komiser'i ikna edemez. Metin gerçek katili bulmak ve aklanmak için elinden geleni yapar.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>