>

KÜLTÜR-SANAT

Sinatra & Friends İçin Geri Sayım Başladı

Muhteşem konser için son 3 gün!
 
   
 
 
     

Frank Sinatra’nın 100. yaşı anısına Sinatra&Friends konseri Yapı Kredi ana sponsorluğunda ve IEG Live organizasyonuyla “Good Music in Town’’ kapsamında 20-22 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul’da.

1960'ların unutulmaz The Rat Pack Show gösterisi, ilk kez İstanbul’da!

Sinatra & Friends - 100. Yıl Konseri İstanbul’da The Rat Pack Show geleneklerine uygun bir şekilde, izleyicilerine 1960’ların o unutulmaz anlarını, Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’un canlı performanslarını ve eğlenceli şovlarını yaşatacak.

Sinatra & Friends – 100. Yıl Konseri ile Frank Sinatra’nın 100. yılını kutluyoruz.

Rat Pack’in üç büyük ismi Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’un West End gösterisi The Rat Pack Show, orijinal yıldızlarıyla birlikte ilk kez İstanbul’da! Tam Ward’in Frank Sinatra’yı, George Danial Long’un Sammy Davis Jr.’u ve Mark Adams’ın, Dean Martin’i canlandırdığı muhteşem sahne şovunda; West End sanatçıları Rat Pack’in efsane isimlerini; görünüşleri, mimikleri, sesleri, esprileri, dansları ve efsane şarkılarıyla, FS Big Band Orkestrasıyla eşliğinde günümüzün sahnesine getirecekler.

Sinatra ve arkadaşlarının ruhları günümüzün sahnesine geliyor.

Rat Pack’in efsanevi krallarının dünyadaki en iyi yorumlayıcıları olarak yaklaşık 10 yıldır Londra West End’de The Rat Pack Show’u sahneledikleri gösteri, dünya çapında 1 milyondan fazla kişi tarafından canlı olarak izlendi.

Good Music in Town konsepti çerçevesinde gerçekleşecek Sinatra & Friends, Frank Sinatra’nın 100. Yaşı kapsamında 20-22 Kasım 2015 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenecek. 1960’ların müzikal ruhuna yolculuk yapmak ve unutulmaz anlarına şahit olmak için konsere 3 gün kala biletler tükenmek üzere.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>