>

AŞK - CİNSELLİK

Tabuları Yıkın

Öğrenciler cinselliği yanlış biliyor…
 
   
 
 
     

Bir araştırmaya göre, literatür bilgilerinin aksine erkek ve kız öğrencilerin çoğu, ilk cinsel ilişkinin acı verdiğini düşünüyor.

322 öğrenci ile görüşülen araştırmada, erkek öğrencilerin % 74'ü ile kız öğrencilerin % 67'si, eşlerin aynı anda doyuma ulaşması gerektiğini söyledi.

Erkeklerin % 93.8'i ile kızların % 87'si cinsellikte başarıya ulaşmak çok önemlidir derken, erkeklerin % 55'i ve kızların da % 56'sı ilk cinsel ilişkinin acı verdiği düşüncesinde olduğunu bildirdi.

Yine erkeklerin % 85'i, kızların da % 54'ü her erkek kadına nasıl zevk vereceğini bilmelidir görüşünü belirtirken, erkeklerin % 85'i ve kızların % 80'i iyi bir sevişme heyecanın sürekli tırmanması ve orgazmla sonlanması demektir düşüncesi taşıdığını kaydetti.

Cinsellikle ilgili tutum, görüş ve değer yargılarının, son yıllarda özellikle gelişmiş ülkelerde olumlu yönde büyük değişikliğe uğradığını vurgulayan uzmanlar, bu alanda sorun yaşayan ülkelerde ise çözümün, doğumdan itibaren aile içinde başlayacak cinsel eğitimin kesintiye uğramadan okulda sağlıklı yollardan sürdürülmesi olduğunu bildirdi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>