>

KÜLTÜR-SANAT

“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” İçin Geri Sayım Başladı!

Dünya yıldızlarının davet tasarımcıları ile gerçekleşecek olan ilk uluslararası sergi 9-10 kasım tarihleri arasında Raffles İstanbul’da misafirlerine kapılarını açıyor.
 
   
 
 
     

Uluslararası davet ve düğün endüstrisinin önde gelen isimleri, dünyanın ilk global projesi olan “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” için 9-10 Kasım 2022 tarihleri arasında Raffles İstanbul’da buluşuyor.

Karaca ana sponsorluğunda gerçekleşecek sergide dünyaca ünlü 9 davet tasarımcısı yer alıyor.

İstanbul’u kutlamalar destinasyonu olarak uluslararası platformlarda öne çıkarmak amacıyla hayat bulan “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesi, 9-10 Kasım 2022 tarihleri arasında Karaca ana sponsorluğunda Raffles İstanbul’da gerçekleşiyor. “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesinin biletlerinin satışı www.tabledesignexhibition.com ve Biletino üzerinden de devam ediyor.

“Sofralar Sergisi”-“İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesinde, birbirinden farklı İstanbul temalı sofralar ve sofra kültürünün püf noktaları ilk kez alanında dünyaca tanınmış, 9 en ünlü davet tasarımcısı tarafından yorumlanacak.

Sergide yer alacak tasarımcılar arasında, en son Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in düğün davetini hayata geçiren, düğün endüstrisi denilince akla ilk gelen isimlerden Colin Cowie ve tüm Hollywood davetlerinin organizasyonlarından sorumlu olan, Emmy Ödül Töreni ve Oscar Ödül Töreninin tasarımcısı Edgardo Zamora da bulunuyor. Hollywood ünlülerinden Kim Kardashian’ın düğününü dekore eden uluslararası davet tasarımcısı Eddie Zaratsian, Avrupa’da eşsiz çiçek tasarımları ile bilinen Belçikalı Tomas De Bruyne, Ortadoğu’da kraliyet düğünleri ve davetlerini düzenleyen Lübnanlı Ghada Blanco, Avustralya’nın en ünlü davet tasarımcılarından Nadia Duran, Asya Kıtası’nın en ünlü düğün ve davet tasarımcısı Gideon Hermosa, Latin Amerika’nın en ünlü davet tasarımcısı Peru’dan Arturo de Noriega ve Malta asıllı Avrupa cemiyet hayatının düğünlerine hayat veren tasarımcı Sarah Young’un İstanbul sofrası tasarımları ile misafirlere unutulmaz bir deneyim yaşatılması hedefleniyor.

Dünyaca ünlü bu 9 tasarımcı, sergi sırasında jüri üyeliğini yapacakları “İstanbul” temalı sofra tasarım yarışmasını da düzenliyor olacak. En çok beğenilen 3 sofra sergi alanında misafirlere özel olarak sunulacak.

Uluslararası tasarımcıların yanı sıra projenin ortaklığını üstlenen proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler de sofra tasarımlarını misafirlerin beğenisine sunacak. Sergi sırasında 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel KM Events ve bluechip Creative Events, Atatürk temalı Türk sofrasını da katılımcılarla buluşturacak.

Proje aynı zamanda İstanbul’da gerçekleşen kutlamalar, düğünler, doğum günleri, yıl dönümleri ve global şirketlerin buluşmalarına ev sahipliği yapabilme gücünü uluslararası platformlarda tanıtmak amacıyla hayata geçen ilk “Uluslararası Sofralar Sergisi” olma önemini taşıyor.

Karaca ana sponsorluğunun yanı sıra Raffles İstanbul, Zorlu Holding, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, TGA, Panel Sponsoru Yapı Kredi Crystal, Medya ve İletişim Sponsorluğu’nu üstlenen Privée PR ve AYCREA, Ulusal Medya Sponsorları Arabia Weddings ve Wedlux, Dergi Sponsoru Maison Française, Digital platform sponsoru Oggusto, Çiçek Sponsorları İstanbul Çiçekleri, Royal Flowers ve Alexandra Farms, Etkinlik Sponsorları Staras, Decibel, Tokel Group, NK Podyum, S&S, Loco, İzzet&Yakar Music Co., UP Organizasyon, Kiralık Ekipman, Güneş Avize, Aydın Dekor, VG Event Chairs, Setup Decor, TFP, Atelier Rebul, Arzum OKKA, Homemade Macrocenter, Sevilen, Elchyn Catering, Yusuf Özer Entertainment, IDF, Şallı Perde, Gözde Van Lider, Le Supla & Decor, Ulusoy Travel Center, Valya Tur, Devrimcan Kaplan, Photoxi, ATY Events, Biletino, Manush-u Ala, KM Home Collection, Koleksiyon, Herend, Butterfly, Layla Dekorasyon, Royal Porselen, Edelfeine, Decorium, Anatoli, Luxuria, Homes & Gifts, Yasemin Soykan Desing ve TİNA Jewelery de “Sofralar Sergisi”-“İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesini destekleyenler arasında bulunuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>