>

KÜLTÜR-SANAT

"Son perde” bu kez Evita anneleri için sergilenecek.

Ev tekstilinin önde gelen markalarından Evita, müşterilerine Anneler Günü hediyesi olarak özel iki tiyatro gösterimi düzenliyor.
 
   
 
 
     
Ev tekstilinin önde gelen markalarından Evita, müşterilerine Anneler Günü hediyesi olarak özel iki tiyatro gösterimi düzenliyor. 1-8 Mayıs tarihleri arasında Evita’nın Osmanbey Port, Kadiköy, Bayrampaşa Carfoure ve Maltepe Carfoure mağazalarından her 100 YTL’lik alışveriş yapanlar Hadi Çaman’ın Son Perde oyununun özel gösterimine bir davetiye kazanacaklar.

Evita anneleri böylelikle 8 Mayıs Pazar Anneler Günü’nünde saat 18:00 de gerçekleşecek özel gösterimle “Son Perde” oyununu izleme olanağını elde edecekler. Pazar günki gösteriyi izleyemiyenler ise 9 Mayıs Pazartesi akşamı sat 20:00 deki gösterimi izleyebilecekler Ayrıca snatçı Hadi Çaman 7 Mayıs Cumartesi günü Evita’nın Osmanbey Port mağazasında saat 14:00_17:00 saatleri arasında Evita anneleriyle sohbet edecek ve imza verecek.

Ünlü yazarımız Cahit Atay`ın yazdığı Hadi Çaman`ın müzikli hale dönüştürüp müziklerini Oktay Şenol`un gerçekleştirdiği Gündüz Karul`un yarattığı "Son Perde" ( İnternet Aşıkları) günümüz insanının, bilgisayarların başından kalkamayan, yapışıp kalan, gerçek dünya ile bağlarını koparan, 7`den 77`e sanal dünyanın kölesi olan kişilerin aralarında yaşadıkları, genel olarak da, sonunda hüsrana uğradıkları uyduruk aşklarla alay eden, eleştiren güçlü bir güldürü.
Hadi Çaman - Suna Keskin-Cenk Sözeri-Meral Koro-Kıvanç Tiner ve Dilşad Bozyiğit`in oyuncu olarak görev aldığı oyunu Oktay Şenol gitarı ve sesiyle müziklendiriyor.

İki bölümden oluşan Son Perde, seyirciden aldığı son derece sıcak tepkilerle bu yılın en çok ilgi çeken oyunlarından biri...

Yazan: Cahit Atay
Yöneten: Hadi Çaman
Oyuncular: Hadi Çaman, Suna Keskin, Cenk Sözeri, Dilşad Bozyiğit, Meral Koro, Kıvanç TinerFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>