>

AŞK - CİNSELLİK

Cinselliğin Dansı Tantra

Çiftlerin birlikte dans etmeleri çok güzeldir. Ama tantra da kadınların eşlerini etkilemek için özel bir ritm ile özel bir dans yaptıkları bilinmektedir.
 
   
 
 
     

Bu dans sırasında esas amaç, kadının bedenini eşine mümkün olduğu kadar gösterebilmesi, hareketlerini erkeğinin kendisini nasıl dokunmasını istiyorsa, onları gösterecek şekilde ayarlamaktır.

Dans sırasında dikkat edilmesi gereken bir şey, göz temasını asla kaybetmemektir. Gözler ruhun aynaşıdır ve duygularının tamamını göz teması ile çiftler birbirlerine iletirler.

Bir başka ritüel, kadın ve erkeğin birlikte dans etmeleridir. Müzik yine tantrik bir seçim olmalı, 4 vuruşlu ve yuvarlak hatlı bir ritm kullanılmalıdır. Kadın erkeğini baştan çıkartmak için ona doğru dans ederek gelir ve davet eder. Erkek, kadının arkasında ona doğru dönerek ayakta durur ve birlikte kalçalarını hareket ettirirler. Elleri birleşir. Kadın yönetici konumundadır. Erkeğin ellerini havaya kaldırarak havada daireler çizdirir. Yukarıda daire, aşağıda başka bir daire kalçalarla çizilmektedir. Bu şekilde enerji 8 şeklinde hareket etmeye başlar. Bu dikey bir 8 dir. Avuç içlerinden enerji akımı olur ve çiftin yaşam enerjileri birbirine karışmaya başlar.

Daha sonra kadın erkeğine doğru döner ve yüzyüze gelirler. Elleri, avuç içleri birbirine baker durumda kalir. Tüm cakraları birbirine hızalanmış olur. Bedenlerini karşılıklı küçük daireler halinde hareket ettirmeye başlarlar. Bu dansla birlikte enerji bu kez her bir cakradan yatay olarak 8 işareti halinde akmaya başlar. Bu aşamada alınlarınızı birbirine yaklaştırırlarsa, çiftlerin 6. cakradan akan enerjileri ya birbirini mıknatış gibi çeker ya da iter. Buradan çiftin enerjilerinin birbirine uyumlu olup olmadığı test edilebilir.

Daha sonra kadın yeniden arkasını döner. Birlikte arkaya doğru eğilirler. Erkeğin elleri kadının vücudunu okşarçasına aşağıya doğru ilerler. Kaşıklara geldiğinde kadın erkeğinin ellerini avuçlarına alarak durdurur ve kendisini öne eğerek erkeğin ellerini yeniden havaya kaldırır. Kaldırırken, erkeğin kaşıklarına hafifçe dokunur. Daha sonra yeniden dikey 8 yapacak şekilde döndürmeye başlarlar.

Bu aşamadan sonra kadın erkeğini ritüelin yapıldığı mekana getirerek oturur. Karşılıklı oturup bacaklarını birbirlerine dolarlar. Ve göz temasını yeniden kurarlar. Bu göz teması son derece önemlidir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>