>

DEKORASYON

Banyo Mutfak Dergisi açıklıyor

Artık evlerin salonları kadar, banyo ve mutfakların estetik görünümü ve işlevselliği de önemli. Banyo ve mutfakları yenilemenin en cazip yolları...
 
   
 
 
     
Artık evlerin salonları kadar, banyo ve mutfakların estetik görünümü ve işlevselliği de önemli. Üstelik yeni trendler ışığında, yüksek yaşam kalitesi sunan banyo ve mutfakları yenilemek git gide daha ekonomik hale geliyor. Banyo Mutfak Dergisi yeni sayısında işin sırrını okurlarıyla paylaşıyor.


Dekorasyon dergilerinde ya da dizilerde gördüğünüz evlere bayılıyorsunuz ama böyle bir banyoya ya da mutfağa nasıl sahip olunur hiçbir fikriniz yok. Ya da birkaç showroom gezdiniz ve fiyatlar size acayip uçuk geldi.
Kolayı var. Size piyasa konusunda rehberlik edecek Banyo Mutfak Dergisi’ni karşınıza çıkan ilk bayiden temin etmek. Yeni açılan showroomlar, ekonomik alternatiflerin adresleri, ürün karşılaştırmaları, hangi markaların hangi hizmetleri sunduğu gibi pek çok detayı derginin 42. sayısında bulabilirsiniz.
Nisan-Mayıs aylarında organize edilen ihtisas fuarlarındaki yeni ürünlere geniş yer verilen dergide, yeni trendleri de yakından takip edebilirsiniz.
Dergide sektör profesyonelleri de unutulmadı. Türkiye’nin AB üyeliği sürecinde Banyo Mutfak Mobilyası sektörünün nasıl bir hazırlık içine girmesi gerektiği Dosya konusunda detaylı bir şekilde irdelendi.

Banyo Mutfak Dergisi, Boyut Yayın Grubu tarafından iki ayda bir yayımlanıyor ve tüm bayilerde satışa sunuluyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>