>

KÜLTÜR-SANAT

Sonisphere Festival'e Hazırlanın!...

Sonisphere Festival’in Türkiye Ayağı 25 - 26 - 27 Haziran 2010'da İstanbul'da Gerçekleşiyor !
 
   
 
 
     
METALLICA - RAMMSTEIN

MANOWAR, HEAVEN & HELL
MEGADETH, SLAYER, ANTHRAX

ALICE IN CHAINS, STONE SOUR, MASTODON, HAYKO CEPKİN, maNga, FOMA ve BLACKTOOTHGeçtiğimiz yıl Hollanda, Almanya, İspanya, İsveç, Finlandiya ve İngiltere'de gerçekleşen, bu sene toplamda 11 ülkede gerçekleşecek olan ve dünyanın en büyük festivallerinden biri olan Sonisphere Festival bu sene Purple Concerts organizasyonu ile İstanbul'da da gerçekleşiyor.

6 büyük festivalde toplam 300.000'den fazla müzikseveri buluşturan Sonisphere'in Türkiye ayağı 25 - 26 - 27 Haziran 2010 tarihlerinde İstanbul'da İnönü Stadyumu'nda gerçekleşecek.

Özellikle heavy metal ve rock müzikseverler için oldukça tatmin edici bir sanatçı kadrosuna sahip olan gezici festivalde Metallica, Rammstein, Megadeth, Slayer, Antrax, Heaven & Hell ve Manowar gibi devler aynı sahneyi ilk kez paylaşacaklar.

1980'li yıllarda underground piyasalardan çıkarak, milyonlarca kopya albüm satmayı başaran kitleleri peşlerinden sürükleyen, ana ligde yarışan gruplar arasına girebilen bu metal müzik devleri bugüne dek aynı sahneyi paylaşmamıştı.

3 gün boyunca rock ve metal müzikseverlere unutulmaz saatler yaşatacak olan festivalde sahne alması kesinleşen diğer gruplar da şöyle sıralanıyor:

METALLICA
RAMMSTEIN
HEAVEN & HELL (Ronnie James Dio, Tony Iommi, Geezer Butler ve Vinnie Appice)
MANOWAR
SLAYER
MEGADETH
ANTHRAX
ALICE IN CHAINS
STONE SOUR
MASTODON
HAYKO CEPKİN
MANGA
FOMA
BLACKTOOTH

(BAŞKA GRUPLAR EKLENECEKTİR)

Biletler 5 Mart 2010 Cuma tarihinden itibaren www.biletix.com adresinden satın alınabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>