>

DİĞER HABERLER

Turkcell’le Kamuda Yeni Dönem

Türkiye’nin her yönü aratan en ucuz Kamu Tarifesi Turkcell’den...
 
   
 
 
     
Turkcell, yeni BizBize Kamu tarifesiyle bireysel ve kurumsal hatlı kamu çalışanı müşterilerini tüm vergiler dahil ayda 35 TL’ye, her yöne tam 1200 dakika konuşturacak.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 29 Nisan itibarıyla BizBize Kamu tarifesi çerçevesinde kamu çalışanları, işçileri ve emeklilerine eşsiz bir tarife sunuyor. Bu tarifeyle Turkcell, kamu çalışanlarını tüm vergiler dahil ayda 35 TL’ye, her yöne 1200 dakika konuşturuyor. Üstelik 1200 dakikayı aşan her dakika KDV dahil sadece 20 kuruş üzerinden hesaplanacak ve böylece BizBize Kamulular sadece kendi aralarında değil, her yöne olan aramalarında Türkiye’nin en ucuz kamu tarifesini kullanabilecek.


Kamu çalışanlarına tek telefon yeter!

BizBize Kamu ile kamu çalışanları sadece kendi aralarında değil, her yöne çok ucuza konuşacak; tüm ev ve iş numaraları ile hangi operatörde oldukları fark etmeksizin tüm cep telefonlarını tek bir hat ile çok avantajlı fiyata arayabilecek. Üstelik, BizBize Kamulu olanların 5’er yakını da, Turkcell avantajlarından aynı şekilde yararlanacak; diğer operatörlerden farklı olarak kendi üzerlerine kayıtlı olan hatları ile bu tarifeyi kullanabilecek.

Bu eşsiz teklifin geçici bir kampanya değil kalıcı bir tarife olduğunu belirten Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, şu bilgileri verdi: “Yepyeni bir dönem başlatıyoruz Kamu çalışanı, artık sadece diğer kamulularla ucuza konuşur’ dönemi bitiyor. BizBize Kamu’da her yöne 1200 dakika konuşma imkanı sunuyoruz. Bu müşterilerimizin ev, iş ya da cep fark etmeden arayıp, iletişim ihtiyaçlarını çok rahatlıkla karşılayabilecekleri bir süre. Bu cazip tarifenin şu anda kamu çalışanları ve emeklileri için en avantajlı tarife olduğu konusunda o kadar iddialıyız ki, artık BizBize Kamu tarifesindekilere tek telefon yeter diyoruz. BizBize Kamu’lu müşterilerimizin farklı hatlı telefon ile ev-iş telefonu kullanmasına gerek kalmadı.”

“Kamuda fark yaratan teklifler hep Turkcell’den”

Lale Saral Develioğlu, önceki dönemlerde de kamu çalışanlarına konuşma alışkanlıklarını değiştiren, rahatlatan avantajlı teklifler sunmakta öncü olduklarını belirtti ve sözlerini şöyle noktaladı: “Diğer operatörler kamu meslek gruplarına kendi içinde indirim teklifleri sunarken, biz 2005 yılında sadece meslektaşlarıyla değil, tüm kamulularla çok uygun konuşma dönemini; yani yeni bir dönemi başlattık. Bu sayede diğer operatörlerin de bizi takiben tüm kamuyla konuşturan tarifelerini çıkarmalarına ön ayak olduk. Şimdi ise müşterilerimizden gelen talepleri de değerlendirerek kamuda yeni bir dönemin daha başlangıcını yapıyoruz.”

Kamu çalışanlarının Turkcell’in bu yeni teklifinden yararlanmaları için, kurum kimliği ya da belgesiyle en yakındaki Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek başvurmaları yeterli olacak.

www.turkcell.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>