>

KÜLTÜR-SANAT

Sular Çekilince Belgeseli National Geographic’te

Okyanus yataklarının bilinmeyenleri Sular Çekilince belgeseli ile National Geographic’te.
 
   
 
 
     

Okyanus yataklarının su olmadan nasıl görüneceğini CGI animasyonlarıyla canladıran ve dünyanın en gizemli sualtı bölgelerini inceleyen “Sular Çekilince”, 6 Ağustos’tan itibaren her pazartesi saat 21.00’de National Geographic ekranlarında.

Güncel bilimsel verilere dayanarak hazırlanan CGI animasyonları, okyanus suları çekildiğinde dünyanın neye benzeyeceğini izleyicilere sunmaya hazırlanıyor. Bildiğimiz dağlardan daha yüksek dağlar, bildiğimiz kanyonlardan daha da derin kanyonlarla dolu okyanus yatakları hayal etmekte zorlanacağımız bir manzaraya ev sahipliği yapıyor. “Sular Çekilince” Mısır’ın kaybolmuş harikalarından Pasifik Okyanusu’nun en yıkıcı doğal afetlere konu olan bölgelerine, Çin sularının gizemlerinden Atlantis efsanelerine kadar pek çok sualtı öyküsünü anlatıyor.

Okyanusları daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde ekranlara taşıyan “Sular Çekilince”, 6 Ağustos’tan 8 Ekim’e kadar her pazartesi saat 21.00’de National Geographic’te.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic kanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izleyebilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>