>

KÜLTÜR-SANAT

Swiss Days İstanbul 2022’de İsviçre’li Şarkıcı Naomi Lareine Sahne Alacak

İsviçre’nin en umut verici seslerinden biri olarak kabul edilen ve güçlü bir çıkış sağlayan Naomi Lareine, 24 Eylül Cumartesi akşamı, İsviçre Günleri İstanbul 2022 kapsamında Yapı Kredi bomontiada’da konser verecek.
 
   
 
 
     

İstanbul'daki İsviçre Başkonsolosluğu, Swiss Business Hub Türkiye (İstanbul’daki İsviçre’nin İhracat ve Yatırım Ofisi) ve Swiss Chamber of Commerce in Türkiye (Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği) 23-25 Eylül 2022 tarihleri arasında “İsviçre Günleri Istanbul 2022”yi (Swiss Days Istanbul 2022) “Sürdürülebilir bir Gelecek Tasarlamak” teması altında Yapı Kredi bomontiada’da düzenleyecek.

Ziyaretçilerini İsviçre yolculuğuna çıkaran İsviçre Festivali, bu kez ünlü bir İsviçreli sanatçıyı ağırlayacak. İsviçre Günleri İstanbul 2022, üç gün boyunca kültürel etkinlikler ve mutfak spesiyaliteleri sunuyor. Programda ekonomik forum, iş atölyeleri, öğrenciler için kariyer saatleri, müzik performansları ve iki sergi yer alıyor. Bu etkinliğin en özel sürprizlerinden biri de İsviçre'nin dünyaya açılan sesi Naomi Lareine olacak.

2020'de İsviçre Müzik Ödülleri'ne aday gösterilen ve İsviçre'nin en umut verici seslerinden biri olarak kabul edilen İsviçreli R&B şarkıcısı Naomi Lareine Yapı Kredi bomontiaada’da 24 Eylül Cumartesi akşamı sahne alacak. 2021’de en yeni single’ı “Limitless”ın piyasaya sürülmesiyle güçlü bir şekilde çıkış sağlayan Naomi, en sevilen ve yeni şarkılarını ilk kez İstanbul’da seslendirecek.

Üç günlük mini festival, 23 Eylül Cuma öğleden sonradan itibaren 25 Eylül Pazar akşamına kadar Yapı Kredi bomontiada da herkese açık ve ücretsizdir.

Swiss Days Istanbul 2022
23-25 Eylül 2022, Yapı Kredi bomontiada, İstanbul


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>