>

KÜLTÜR-SANAT

Tasarıma farklı yaklaşımlar

Hillside City Club-Trio'da, isimlerinden sıkça söz ettiren on iki sanatçının özgün tasarımlarının sunulduğu Accenturc Buluşma Sergisi 16 Nisan'a kadar sanatseverlerle buluşuyor.
 
   
 
 
     
Hillside City Club-Trio’nun ev sahipliğini yaptığı sergi; tasarım meraklılarının ilgi ile karşılayacağı, farklı bakış açıları ile yorumlanan farklı çalışmalardan oluşan karma bir tasarım sergisi. Sanatta farklı bir soluk arayanların ilgisini çekmesi beklenen sergi, heykelden mücevhere kadar bir çok farklı çalışmayı barındırıyor.


Sergi kapsamında; Rasim Konyar, Işılar Kür, Alev Tunca ve Mustafa Kemal Pehlivan’ın bronz, cam ve tel tasarımları; Birsen Şenoğlu Canbaz, Yonca Akçay, Mehmet Kutlu’nun seramik çalışmaları; Erdem Akan’ın “İstanbul Alfabesi” yapıtı, Aslı Aydemir’in kaligrafik çanak çalışması ve lamba tasarımı; Alev Gözonar’ın MixedMedia yapıtları; Emine Nursel Turan’ın mücevher tasarımlarının yanısıra ahşap ve kurşun karışık teknik çalışması; Joelle Hançerli’nin nalın şeklindeki sehpası ve Los Angeles’de yaşayan Parsons Güzel Sanatlar Akademisi mezunu Kristin Du Charme “Açığa Çıkan Mahrem Benlikler” konulu tasarımları dikkat çekiyor. Farklı sanatçıların, farklı konularda çok çeşitli malzemelerle yarattığı eserlerden oluşan sergi, tüm sanatseverler için farklı dünyaların kapılarını açacak.

Hillside City Club-Trio: 0216 324 11 11

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>