>

KÜLTÜR-SANAT

Tommy Hilfiger’dan 10. Zürih Film Festivali Onuruna Özel Davet

Zürih Film Festivali onuruna 3 Ekim tarihinde Bahnhofstrasse’de bulunan Tommy Hilfiger mağazasında cemiyet ve sinema dünyasından ünlü isimlerin katıldığı özel bir davete ev sahipliği yaptı.
 
   
 
 
     

Görkemli bir kokteyl ile başlayan gece, Tommy Hilfiger mağazasının birinci katında düzenlenen özel bir yemekle devam etti. Yemeğin ardından konuklar kokteyllerinin eşliğinde İsviçreli soul ve pop şarkıcısı Stefanie Heinzmann’ın özel canlı performansıyla gece boyunca eğlenceli dakikalar geçirdi. Mağazanın vitrinleri Festival onuruna özel bir tasarımla dekore edildi.

Geceye, ev sahipleri Tommy Hilfiger ve eşi Dee Hilfiger’ın yanı sıra VIP konuklar, film festivalinin jüri üyeleri, Tommy Hilfiger
Dünya CEO’su ve PVH Europe CEO’su Daniel Grieder, PVH Europe’un Ülke Yönetiminden sorumlu Başkanı Oliver Timm, ve Zürih Film Festivalinin Eş Kurucuları Nadja Schildknecht ile Karl Spoerri’da eşlik etti.

Konuklar arasında oyuncu John Malkovich (‘Golden Eye’ ödülü sahibi), oyuncu ve jüri üyesi Iris Berben, oyuncu Peter Fonda, eski İsviçre Güzeli Fiona Hefti, yönetici Karina Berger, Sarina Arnold (model), Sven Epiney (sunucu), Trudy Götz (girişimci) ve Carolina Müller-Möhl (yardımsever) gibi isimler de dikkat çekiyordu.

Zürih Film Festivalinin Eş Kurucularından Nadja Schildknecht’in gece için tercihi Hilfiger Collection’dan özel tasarım lacivert bir gece elbisesi oldu; Duble saten düşes kumaştan hazırlanan elbise düşük omuzlu stili, drape dekoltesi, evaze kesimi ve kuyruğuyla göz kamaştırıcıydı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>