>

MODA - STİL

Samsonite Black Label Desa ile Türkiye’de!

Tüm ürünlerinde modernliği zarafetle bütünleştiren Samsonite Black Label özel koleksiyonu İtalya, İngiltere ve Uzakdoğu’dan sonra şimdi de Türkiye’de.
 
   
 
 
     
Seyahat çözümleri markası Samsonite, dünya modasını
Black Label markası ile kasıp kavuruyor...

Desa, dünyanın sadece belli merkezlerindeki Samsonite Black Label mağazalarında satılan bu özel koleksiyonu, İstanbul’da Mayadrom Uptown Alışveriş Merkezi’nde açtığı özel bir mağaza ile giyimi bir yaşam tarzı olarak benimseyen tüketicileri ile buluşturuyor.

En iyiler için, en iyiyi üreten, deride modanın öncüsü Desa, bir ilki daha gerçekleştirerek, Türkiye’nin ilk Samsonite Black Label mağazasını, Mayadrom Uptown’da açtı.

Son derece kuvvetli bir modernlik anlayışı; doğru yaratıcılık ve işlevsel yenilik; ile zarif ve kusursuz ustalığın birleşmesi. Bu üç doruk noktasının birbiriyle uyumlu buluşması, Samsonite Black Label’ın İtalyan tasarımlarını ortaya çıkarıyor. Özellikle ayakkabı ve giysilerin tasarımlarındaki mükemmellik, her bir üründe size, zevkinizi okşayan bir hafiflik ve rahatlık duygusu veriyor. Ve adeta tasarımlar, ikinci bir deri gibi vücudunuzu sararak sizinle bütünleşiyor. Black Label markası altında bazı seçkin tasarımlardan sadece bir tane bulunması ise, aldığınız ürünün başkaları üzerinde görülmesi riskini ortadan kaldırarak sizin tekliğinize de vurgu yapıyor.

Özellikle konfeksiyon ürünleriyle aksesuarda, modernliği zarafet ve işlevsellikle bütünleştiren Samsonite Black Label koleksiyonu, kentli ve çağdaş insana, her ortamda kullanılabilecek son derece özel ve bir biriyle uyumlu tasarımlar sunuyor. Kent yaşamının dokusu içinde, değişik zaman dilimleriyle ve mekanlarla uyumlu tasarımlar, zengin renk ve model çeşitliliğiyle, adeta yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor. Ve bu yaşam biçiminin yarattığı izlenim, tartışmasız biçimde kentli. Koleksiyon içinde yer alan tasarımların zenginliği ve işlevselliği, günümüzün dünya trendlerini yaşamınıza getirdiği gibi, bu doku içinde kendini tanımlayan kent insanının yaşamını da, inanılmaz ölçülerde kolaylaştırıyor.

Her bir ürün tek bir tasarım projesinin ürünü. Son derece zarif tasarlanmış ürünler, aynı zamanda gündelik kullanım için de oldukça uygun. Yaratıcı, özgün ve her açıdan fonksiyonel tasarımlar, kalitenin en yüksek standartlarıyla da uyumlu. İş yaşamına hitap eden modellerdeki renkler, şimdiye kadar görülmemiş nitelikte. Özellikle Samsonite Black Label İlkbahar-Yaz 2003 koleksiyonunda, geleneksel materyaller natürel tonlarla bütünleşiyor.

Kadın giyim ve aksesuarında İlkbahar-Yaz 2003 koleksiyonu, sportif, seksi ve modaya uygun. Şaşırtıcı derecede akıcı ve hareketli çizgiler, enerjik, aktif ve beklenmedik düzeyde parlak. Gündüz giyiminde kullanılan kuyruklu ceketler ve süper mini etekler, zıtlığın, beceri isteyen uyumunu, spor giyimde, masum ve saf bir konfora dönüştürüyor. Hemen hepsi pırıltılı ve hafif kumaşlardan yapılan giysilerde, deri bile bilinen anlamını kaybediyor ve çok daha hafifliyor; her şey ışıltılı ve son derece çekici hale bürünüyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>