>

MAGAZİN

Hollywood'un yaramaz ünlüleri

Kimi zaman kırmızı halı üzerinde salınırken, kimi zaman sahnede alkışlar arasında gördüğümüz yıldızlar, her zaman aynı ışıltıyı saçmıyor.
 
   
 
 
     
Yaşamlarına kötü alışkanlıkları sokan, özel hayatlarına dikkat etmeyen, başı yasalarla derde giren bazı yıldızlar, hayranlarının gözünde aynı yere tekrar gelebilmek için çaba sarf ediyor. İşte, türlü nedenlerle zor günler yaşayan Hollywood’un “yaramaz” çocukları:

Kate Moss:

Podyum dünyasına fırtına gibi giren Kate Moss, bir İngiliz basın organında uyuşturucu kullanan fotoğraflarının yayınlanmasıyla iyice inişe geçti. Bundan bir kaç hafta sonra Arizona’da bir klinikte tedavi görmeye başlayan 1 çocuk annesi Moss, erkek arkadaşı Pete Doherty ile birlikte bu problemleri aşmaya çalışıyor.

Mel Gibson:

Oscarlı ünlü oyuncu Mel Gibson, geçtiğimiz aylarda hayranlarını çok şaşırttı. Alkollü olarak direksiyon başında yakalanan, bir de üstüne üstlük Museviler’e hakaret ettiği belirtilen sanatçı, bu olayların hemen ardından kliniğe yattı. “Apocalypto” isimli son projesi 8 Aralıkta vizyona girecek olan Gibson, ABC’deki Diane Sawyer’a “kendimden utanıyorum” itirafını yaptı.

Janet Jackson:

Jackson ailesinin “haylaz kızı” olarak tanınan Janet Jackson, 2004 yılında Amerikan Futbolu Süper Kupasının devre arasında yarattığı skandalla ortalığı birbirine kattı. Justin Timberlake’in sağ göğsünü açmasıyla skandal dalga dalga yayıldı ve programı yayınlayan televizyon kanalları hakkında soruşturma açıldı. Bu olaydan sonra uzun süre kendini toplayamayan Jackson, son albümüyle yeniden hayranlarıyla barıştı.

Whitney Houston:

Genç bir yıldız olarak 1980’lerin sonlarında girdiği müzik dünyasında 90’larda zirveye çıkan Houston, 1992’de şarkıcı Bobby Brown ile evlendi. Skandallarla sık sık gündeme gelen çift, 2000 yılında havaalanında bagajında uyuşturucuyla yakalandı. 2004 ve 2005’te uyuşturucu tedavisi gören Houston, her defasında bu “kötü canavara” tekrar yenildi. Maddi sıkıntılar da yaşamaya başlayan sanatçının Georgia eyaletindeki ipotekli evi, parası ödenmediği için elinden alındı ve satışa çıkarıldı.

Robin Williams:

Sinema dünyasının başarılı Oscarlı oyuncusu Robin Williams da alkole yenilen isimler arasında yer alıyor. Mel Gibson’ın Temmuz ayında kliniğe yatmasının hemen ardından Williams da aynı sorunla meslektaşını takip etti. Sanatçı, şimdi bu kötü alışkanlıktan kurtularak ailesine ve hayranlarına kavuşacağı günü bekliyor.

Keith Urban:

Nicole Kidman'ın eşi olan ve “Love, Pain and The Whole Crazy Thing” adlı yeni albümü 7 Kasımda hayranlarıyla buluşan şarkıcı Keith Urban, en mutlu olması gereken dönemde sıkıntıya düştü. Bundan 5 ay önce hayatını sinema dünyasının en güzel ve yetenekli yıldızlarından Nicole Kidman ile birleştiren Urban, bugünlerde hiç de “peri masalı” yaşamıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>