>

MODA - STİL

Skinny Jean Giymenin Kuralları

En popüler jean çeşidi olan skinny jean’leri doğru şekilde giymenin tüyoları...
 
   
 
 
     

Kalıpları gereği her ayakkabı ve bluzla iyi görünmeyen skinny jeanleri daha iyi taşımak isteyenler Morhipo MAG ekibinin stil ve alışveriş ipuçlarından yararlanabilir.

Stilinize hareket katın!

Skinny jean giyerken ilk dikkat edilmesi gereken kural üzerinize tam olarak oturan bir parça giymek. Ardından şık bir kemerle bu görünümü mükemmel hale getirmek. Skinny jean üstüne yeniden skinny bir bluz giymek yerine alternatifleri düşünmelisiniz. Üzerinize giyeceğiniz parça oversize ya da gösterişli olsa da pantolonun içine sokarsanız daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tişört ve jean ikilisi birlikte harika görünüyor ama hayal gücünüzü sınırlamayın. Kişiliğinizi ortaya çıkaracak sıradışı renkte bir ceket, palto ya da aksesuarlarla görünümünüze hareket katabilirsiniz. Hatta son dönemde trend olan skinny jean üstüne elbise giymeyi de deneyebilirsiniz.

Ayakkabınızı doğru seçin

Skinny jeanleri giyerken botunuzu da doğru şekilde seçmek önemli. Bileği zaten dar olan bir çift botun içine paçalarınızı sokmaya çalışmamalısınız. Bunun yerine trendlere uygun şekilde, 80’li yıllardan gelen bir slouchy bot edinebilirsiniz. Skinny jeanlerinizi topuklu ayakkabılarla giymeyi tercih ediyorsanız, ayak bileğinizi gösterin, bu şekilde boyunuz da daha uzun gözükecektir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>