>

KÜLTÜR-SANAT

"Üç Kişilik Aşk" filminin çekimleri tamamlandı…

Tunç BAŞARAN'ın yönetmenliğini yaptığı, Yetkin DİKİNCİLER, Yeşim BÜBER ve Gökçe YANARDAĞ’ın başrollerini paylaştığı 'Üç Kişilik Aşk' adlı televizyon filminin çekimleri tamamlandı.
 
   
 
 
     
‘ÜÇ KİŞİLİK AŞK’ adlı televizyon filmin çekimleri tamamlandı

Yönetmenliğini Tunç BAŞARAN'ın yaptığı, senaryosunu Özlem SARAǒın yazdığı, Kadri YURDATAP'ın yapımcılığını üstlendiği, Yetkin DİKİNCİLER, Yeşim BÜBER ve Gökçe YANARDAĞ’ın başrollerini paylaştığı 'Üç Kişilik Aşk' adlı televizyon filminin çekimleri tamamlandı.

Film ekibi, 7 haziran 2004 pazartesi akşamı, Myrina Restaurant’ın ev sahipliğinde, Ebru Davet & Organizasyon’un organize ettiği kokteylde, basın mensupları ve davetlilerle biraraya geldi. Barkovizyon gösterisinin yapıldığı geceye, yapımcı Kadri YURDATAP, yönetmen Tunç BAŞARAN, filmde rol alan oyunculardan Yetkin DİKİNCİLER, Yeşim BÜBER, Gökçe YANARDAĞ, Ayşen İNCİ, Mehmet ULAY, Binnur IŞIK, Murat COŞKUNER, Özlem SARAÇ, Halil İbrahim KALAYCIOĞLU ve Enginay GÜLTEKİN de katıldılar.

Çekimler, İstanbul’da ve İzmir’de gerçekleştirildi

‘Üç Kişilik Aşk’ın İstanbul’daki çekimleri ÜsKüdar, Altunizade Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki çeşitli mekanlarda ve Capitol Specktrum 14 Sinemaları’nda gerçekleştirildi. Beyoğlu’nda Beyoğlu’nun simgesi olan tramvaylar, Çiçek Pasajı’ndaki Sev-İç Restoran, Okmeydanı’ndaki İstanbul Memorial Hastanesi, Bağdat Caddesi’ndeki Polonez Barbekü, Korukent’teki Siar Sigorta A.Ş., Bostancı’daki Çatana Restoran, Zekeriyaköy’deki bir yazlık ev, Feriköy Mezarlığı, Ortaköy, Arnavutköy ve Kalamış’daki çeşitli merkezler, kullanılan diğer çekim mekanları arasında yer aldı.

Gece çekimleri ve araba yanma sahneleri

Çekimlerin son günlerindeki araba kazası ve patlama sahneleri, araç geçişine kapalı bir yolda gerçekleştirildi. Filmde, Yetkin Dikinciler'in kullandığı aracın aynısı yapılan uzun araştırmaların ardından bulundu. Daha sonra sis makineleri kullanılarak sisli bir gecede araç havaya uçuruldu. Aracın içerisinden kurtulamayarak hayatını kaybeden diğer bir yolcunun yanma sahnelerinde kullanılacak giysiler ise, özel bir teknikle hazırlanarak oyuncuya giydirildi ve ardından yakıldı. Güvenlik için çekim boyunca ambulans ve itfaiye araçları hazır bekletildi.
Film ekibi, İstanbul'daki çekimlerin ardından İzmir'e hareket etti ve filmin son sahnelerinin çekimlerini İzmir'de tamamladı.

Sponsorlar

İstanbul Memorial Hastanesi
Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi
Capitol Specktrum 14 Sinemaları
Turyol
Divarese
Rendi Junior
Adil Işık
Dry Center
Y London
Foto Model
Collezion
Tesadüf Cafe
Kiğılı
Çiçek Pasajı Sev-İç Restoran
Polonez Barbekü
Mesa Çiçekçilik
Siar Sigorta A.Ş.
Myrina Restaurant Fenerbahçe
Ebru Davet ve Organizasyon

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>