>

AŞK - CİNSELLİK

Yataktaki Utanç Anları

Yatakta her şey yolunda olsa bile, kimi zaman öyle durumlarla karşılaşırız ki, çarşafın altında eriyip gitmek isteriz.
 
   
 
 
     

ANİDEN REGL OLDUĞUNUZDA!

Az önce onunla yatağa girerken böyle bir durum söz konusu değildi, fakat kadının doğası bu tür sürprizlerle dolu işte. Bazı erkekler regl kanından rahatsız olmaz, hatta regl döneminde seks yapmaktan kaçınmaz. Dolayısıyla, regl olduğunuzu hissetseniz dahi endişelenmeyin ve partnerinizin tepkisini bekleyin. Bu durumu doğal karşılayın ve sorun yaşatmak yerine seks sonrasında hiçbir şey olmamış gibi davranın.

PREZERVATİF İÇERİDE KALIRSA!

Vücudumuz ancak bir dereceye kadar kontrolümüz altındadır ve vajinadaki ani bir kasılma, seks bittikten sonra prezervatifin içeride kalmasına neden olabilir. Bu durumda kesinlikle paniğe kapılıp yerinizden kıpırdamamalı, prezervatifi kendiniz çıkarmaya çalışmamalısınız. Aksi takdirde, içindeki sıvı kolayca vajinayla temas eder ve bu da korunmadan yapılan seksle aynı kapıya çıkar. Bu nedenle, olduğunuz pozisyonda kalın ve partnerinizden yardım isteyin.

BAŞKALARINA YAKALANDIĞINIZDA!


Bir kere, nerede sevişiyor olursanız olun, yanınızda bir acil durum örtüsü bulundurabilirsiniz. Böylece eğer yakalanırsanız, en azından hemen üstünüzü kapatarak bulunduğunuz durumun etkisini bir ölçüde hafifletebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>