>

KÜLTÜR-SANAT

Ümit Besen Teoman ve Duman Vodafone Freezone Festivali’nde İstanbul’da Gençlerle Buluşuyor

Gelenekselleşen Vodafone FreeZone konserlerinin 5.yılında festival havası esiyor!
 
   
 
 
     

Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşen Vodafone FreeZone Festivali; Teoman, Duman, Ümit Besen, Gaye Su Akyol ve daha birçok sürpriz isimle 20 Aralık Pazar günü Volkswagen Arena’da binlerce genci ağırlayacak. Yerini şimdiden ayırtmak isteyenler için festival biletleri Vodafone FreeZone'lulara 1 alana 1 bilet hediye avantajıyla Biletix'te satışa sunuldu.

Vodafone Türkiye'nin "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlere yepyeni özgürlük alanları yaratmaya 5.yılında da devam ediyor. Rock müziğinin efsane isimleri Teoman ve Duman’ın sahne alacağı Vodafone FreeZone Festivali’nde Deniz Tekin, Gaye Su Akyol, Son Feci Bisiklet, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Yok Öyle Kararlı Şeyler ve daha birçok sürpriz isim de gençlerle buluşacak. Şarkılarıyla tüm nesillerin kalbine taht kuran, “Nikah Masası” ve “Okul Yolunda” gibi efsane şarkılara imza atan usta sanatçı Ümit Besen Vodafone FreeZone Festivali’nde geçmişten günümüze sevilen şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Vodafone FreeZone’lulara bir bilet aldıklarında bir bilet hediye

Vodafone FreeZone’un gençlere özel fırsatları Vodafone FreeZone Festivali’nde de devam edecek. Vodafone FreeZone’lular festivale bir bilet aldıklarında bir bilet de hediye kazanacaklar. Kampanyaya katılmak için FESTIVAL yazıp 6666’ya SMS gönderilmesi ya da Avantaj Cepte uygulamasında festival linkine tıklanması yeterli. FreeZone’lular, www.biletix.com üzerinden yapılacak alımlarda şifrelerini kullanarak hediye biletlerini alabilecekler.

Vodafone Medya Merkezi: http://medyamerkezi.vodafone.com.tr

Konser Tarihleri :

08 Ocak 2016 – Antalya – Cam Piramit
09 Ocak 2016 – Bursa – Bursa Açıkhava Tiyatrosu


18 Ekim'de Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşmesi planlanan Vodafone FreeZone Festivali'ne ait biletler herhangi bir değişim işlemi yapılmaksızın 20 Aralık 2015 Pazar günü gerçekleşecek Vodafone Freezone Festivali için kullanılabilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>