>

KÜLTÜR-SANAT

Ünlü Dr. Astrolog Şenay Devi’den Yeni ve Ufuk Açıcı Bir Astroloji Kitabı: Temel Astroloji

Ünlü Dr Astrolog Şenay Devi’nin astrolojiye dair yanlış bilinen detayları ve tüm gerçekleri anlattığı yeni kitabı Temel Astroloji İnkılap Kitabevi imzası ile raflarda yerini aldı.
 
   
 
 
     

Şenay Devi’nin çok sevilen kitabı Türk Medeniyetlerinde Astroloji Astronomi ve Müneccimbaşılık’ın ardından genişletilmiş yeni baskısı Temel Astroloji kitabı yine İnkılap Kitabevi etiketiyle raflarda yerini aldı.

Temel Astroloji ile astroloji biliminin yanlış yorumlanan, burç efsanelerince kısırlaştırılan taraflarına ışık tutan Devi, batı astrolojisinden Çin ve Vedik astrolojisine kadar geniş bir bilgi birikimi sunuyor.

Meraklıları için bir kaynak oluşturan Temel Astroloji kitabı; astroloji tarihine, gezegenlerin etkilerine ve burçların bilinmeyen yönlerine dair tüm detaylara ışık tutacak.

ARKA KAPAK

Astroloji bilimi günümüzde maalesef 12 burçtan ibaret olarak algılanıyor. Yeterli donanıma sahip olmayan kişilerce çeşitli TV programlarında ve gazete sütunlarında yapılan asılsız yorumlarla astroloji, sıkıştırılmış burç efsanelerine dayandırılıyor.

Pozitif bir bilim olan astroloji ile çok ciddi bir zaman ve etüt geçiren Dr. Astrolog Şenay Devi özenle hazırlanmış bu yeni kitabında, uzmanı olduğu astroloji dünyasına dair yanlış bilinen tüm gerçekleri okuyucuları ve takipçileri ile paylaşıyor!

Devi’nin Batı, Çin ve Vedik Astrolojisi’nden aldığı ilhamla ve sahibi olduğu kapsamlı astroloji eğitimiyle kendi bilgi birikimini açıklayabilmek adına kaleme aldığı bu kitap, astroloji meraklılarına doğru yolu gösteren vazgeçilmez bir başucu kılavuzu olacaktır.

Yayın Direktörü: Mehmet Bozkurt
Yayıma Hazırlayan: Saliha Ulusoy
Düzelti: Sude Altunkaya
Kapak Fotoğrafı: Denizcan Kutlu
Kapak Tasarımı: Beyzanur Karabulut
Sayfa Tasarımı: Beyzanur Karabulut


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>