>

KÜLTÜR-SANAT

Ünlü İsimler Kasım Ayında İBB Kültür Merkezlerinde!

Kültür ve sanatın herkes için erişilebilir olması amacıyla çalışmalarını sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Dairesi Başkanlığı, 14 ilçede bulunan kültür merkezlerinde halkla bir arada!
 
   
 
 
     

Çocuklar ve yetişkinler için her ay yüzlerce etkinliğin düzenlendiği merkezlerde konserler, tiyatro oyunları, film gösterimleri, atölyeler, söyleşiler ve çocuklar için sanat eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor. Sanata ulaşmak isteyen herkesin faydalanabileceği programın ücretsiz biletleri “İstanbul Senin” uygulaması üzerinden temin ediliyor.

Müziği, tiyatroyu, sinemayı İstanbul’un dört bir yanına ulaştırmayı sürdüren İBB Kültür, İstanbul’un kültür ve sanat hayatına yön vermeye devam ediyor. İBB Kültür’ün hazırladığı kültür merkezi programları her yaştan ve her kültürden İstanbulluya hitap eden etkinliklerle Arnavutköy, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Çengelköy, Esenler, Fatih, Güngören, Kartal, Sancaktepe, Sultangazi, Şile, Şişli ve Tuzla’ya soluk oluyor.

Ünlü isimler de kültür merkezlerinde

Tuna Kiremitçi, Mert Demir, Gülden Karaböcek, Ufuk Beydemir, Ege, Vedat Sakman, Bulutsuzluk Özlemi, Gece Yolcuları, Keremcem, Marsis, Leman Sam, Aylin Aslım ve daha nice seslerin İstanbullularla buluşacağı kültür merkezlerinde Kasım ayı sonuna kadar “Süt Kardeşler”, “Bir Yer Yüzü Ozanı “Monologlar Müzesi”, “Kök”, “Kreutzer Sonat”, “Pamuk Prenses ve Gizemli Ayna”, “Lıkır’ın Doğum Günü”, “Sevimli Fil Betty” gibi yetişkin ve çocuk oyunları da kültür merkezleri sahnelerinde olacak.

İBB Kültür’ün tüm etkinlik programlarına İBB Kültür sosyal medya hesapları ve  https://kultursanat.istanbul/ adresinden ulaşılabilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>