>

KÜLTÜR-SANAT

Ustalarla Buluşma..

Dünyaca ünlü“Tanrı ile Sohbet” kitaplarının yazarı Neale Donald Walsch, dünya turnesi kapsamında 2 Haziran’da İstanbul’da!
 
   
 
 
     
Doğa, evren ve bir diğer insan ile bir arada, birbirimizi destekleyerek varolmamız mümkün mü? Yaşamlarımızı neşeyle, uyum içinde ve acılarımızdan kurtularak yaşayabilir miyiz? Neale Donald Walsch, bu soruların yanıtlarının “evet” olduğuna inanıyor.

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal anlamda iyi ve mutlu bir şekilde yaşamak, eğer bizler böylesini tercih edersek elimizdedir.

Walsch, “Tanrı İle Sohbet” kitapları üçlemesi ve ardından gelen kitapları ile tüm dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük bir okuyucu kitlesine ulaştı.

Neale, İstanbul’da gerçekleştireceği seminerde hayatımızı ve dünyayı yeniden yaratmak için maneviyatımızı nasıl canlandırmalıyız kavramları üzerinde yoğunlaşacak. Bu yeni bir dini akım değil, sadece, “insanlık için artık evrensel topluma kavuşma zamanı gelmiştir” ana düşüncesini temel alan bir harekettir. Bu hareket, dünya üzerindeki tüm dinleri ve kültürleri, birbirlerini tüm farklılıkları ile kabul etme konusunda cesaretlendirmektedir. Seminerin soru-cevap bölümünde ise, “Tanrı ile Sohbet” mesajlarını uygulama deneyimleri hakkındaki soruları yanıtlayacaktır.

Yer: Hotel Dedeman İstanbul
Tarih: 02 Haziran 2004, Çarşamba
Saat: 18.30-21.30 (Seminer)
21.30-22.30 (Soru-Cevap ve kitap imza)

Rezervasyon için;
Bir Kültür Sanat Merkezi
Madalyon Sokak No: 9 Nişantaşı / İstanbul
Tel: 0212 291 28 71
Faks: 0212 291 28 75

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>