>

MODA - STİL

Forum Fashion Week Muhteşem Moda Şovu İle Başladı

6.Forum Fashion Week ilham veren bir geceyle başladı…
 
   
 
 
     

Forum Fashion Week’in altıncısı, Soho House Otel’de düzenlenen defile ile başladı. Moda endüstrisi için önemli birçok yayında kendinden söz ettirmiş, modanın öncüleri tarafından övgüyle söz edilen genç Türk tasarımcılar Sevda Dalgıç, Merve Odabaşı Doğu, Gökhan Yavaş, Arzu Baykar ve Ali Koç’un sergilediği koleksiyon moda severlerden tam not aldı.

6. Forum Fashion Week, 7 Ekim Çarşamba akşamı, Soho House Otel’de gerçekleşen görkemli bir moda şovuyla başladı.

Gecede; Vogue dergisinin listelediği 200 gelecek vaat eden tasarımcı arasında yer alan genç Türk tasarımcıları 2014 Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması ikincisi Sevda Dalgıç ile yarışmanın bu yılki birincisi Merve Odabaşı Doğu, moda dünyasının yükselen isimlerinden Arzu Baykar, Gökhan Yavaş ve Ali Koç’un koleksiyonları moda severlerin beğenisine sunuldu. Genç tasarımcıların kıyafetlerini podyumda sergileyen ünlü top model Tülin Şahin, konuklardan büyük alkış aldı.

Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği (ÇABA) yararına düzenlenen galaya Aslı Aktürk Pehlivanlar, Sitare Akdilek, İsmet Alpagut, Buket Taşdelen, Fatoş Sarıgül, Zafer Kozanoğlu, Koray Aksu, Berna Ülger, Ebru Kadayıfçıoğlu, Nihan Dilek, Nesrin İlter, Eda Kosif, Pınar Tezcan, Özlem Zeheli, Gaye Alaçalar, Elif Gönlüm, Betül Demir gibi cemiyet, iş ve sanat dünyasından ünlü isimler katıldı.

Forum Fashion Week, 9-10-11 Ekim tarihlerinde Forum İstanbul ve Marmara Forum’un içinde olduğu, Türkiye’deki 9 Forum Alışveriş Merkezi’nde, modaya dair her şeyin konuşulduğu, renkli sürprizlerle alışveriş keyfinin ikiye katlandığı etkinliklerle devam edecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>