>

KÜLTÜR-SANAT

“VARSA YOKSA İLETİŞİM” Doğru İletişimin Başucu Kitabı Raflarda!

Başak Tecer’in yeni kitabı “VARSA YOKSA İLETİŞİM” Remzi Kitabevi tarafından yayınlandı.
 
   
 
 
     

Her yıl yüzlerce profesyonele iletişim eğitimi veren Başak Tecer, bu kitapta doğru iletişim kurma konusunda somut ve çarpıcı bilgileri, küçük dozlarda, gerçekçi ve samimi bir şekilde paylaşıyor.

Hepimiz kendi iletişim biçimimizden çok emin olsak da, aslında çoğu zaman kendi mesajlarımızı sabote ediyor; dinlemeyi engelleyen duygusal tepkiler veriyor; dedikodu, eleştiri ve şikâyet arasındaki farkları bilmiyoruz.

Düşünce, duygu ve davranış arasındaki ilişkiyi kavramak, iletişim kazalarından uzak durmak, yazılı metinlerde ustalaşmak, beden dilinin sözsüz ipuçlarını yakalamak, çatışma yönetimini öğrenmek, dinlemenin kurallarını bilmek ve yaşanmış öykülerle “iletişimin ruhunu” anlayıp, eskimiş ezberlerini gözden geçirmek isteyen herkes için bu kitap rehber niteliğinde.

“VARSA YOKSA İLETİŞİM” yazarın 2017 yılında yayınlanan “İKNA MÜHENDİSLİĞİ” kitabının ardından kaleme aldığı ikinci kitabi. İkna Mühendisliği yayınlandığı ilk ayda 2. baskıyı yapmıştı ve iletişimde daha güçlü, daha başarılı olmak isteyen herkes için başucu kitabı olmuştu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>