>

KÜLTÜR-SANAT

Vodafone Freezone Festivali İstanbul’ da Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Gelenekselleşen Vodafone FreeZone konserlerinin 5.yılında festival havası esiyor!
 
   
 
 
     

Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşen Vodafone FreeZone Festivali; Teoman, Duman, Ümit Besen ve daha birçok sürpriz isimle 18 Ekim Pazar günü İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta gençleri coşturacak.

Yerini şimdiden ayırtmak isteyenler için festival biletleri Vodafone FreeZone'lulara 1 alana 1 bilet hediye avantajıyla Biletix'te satışta.

Vodafone Türkiye'nin "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlere yepyeni özgürlük alanları yaratmaya 5.yılında da devam ediyor. Gençlerin özgürce, içlerinden geldiği gibi yaşamaları için “Hayatta türlü zorunluluklar olabilir ama Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız” diyen Vodafone FreeZone, gelenekselleşen konserleriyle gençleri bu sonbaharda da müzikle buluşturuyor.

Rock müziğinin efsane isimleri Teoman ve Duman’ın sahne alacağı Vodafone FreeZone Festivali’nde daha birçok sürpriz isim de gençlerle buluşacak. “Nikah Masası” ve “Okul Yolunda” gibi efsane şarkılara imza atan usta sanatçı Ümit Besen Vodafone FreeZone Festivali’ne özel bir video hazırlayarak Teoman’ın “Gönülçelen”, Duman’ın “Helal Olsun” parçalarını kendi tarzında yorumladı. Ümit Besen geçmişten günümüze sevilen şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Madonna’ nın dansçısı Yaman Okur, Vodafone FreeZone sahnesi için özel olarak hazırladığı koreografisiyle gençlere görsel şölen yaşatacak.

FreeZone sahnede ise; Gaye Su Akyol ile o uzaya gidilecek, Yüzyüzeyken Konuşuruz’un kendine özgü tarzı ile anlattığı hikayeler binlerce gence ulaşacak. Ankara çıkışlı Alternatif Rock grubu Son Feci Bisiklet ve Indie/ Alternatif tarzına yerel bir uyarlama getiren Yok Öyle Kararlı Şeyler de festivale renk getirecek isimler arasında.

KüçükÇiftlik Park’ ta ödüllü Ressam Şevket Sönmez’in 5. Yıla özel olarak hazırladığı ana sahne ve alternatif sahne başta olmak üzere tam bir festival alanı hazırlandı. Gençlerin tüm gün iyi vakit geçirmesi için tasarlanan alanda; katılımcılar gün boyu canlı müzik dinlerken Vodafone FreeZone Cep Merkezi’ne uğrayabilir, tasarımcı Ece Gözen ile moda ve tasarım atölyesine katılarak kendi tişörtlerini yapabilir, Graffiti atölyesinde sokak sanatının inceliklerini öğrenebilir, B-Active alanında enerjisini gösterebilir, Sony PS4 turnuvasında arkadaşlarıyla sosyalleşebilir ve daha birçok eğlenceli sürpriz aktiviteden gün boyunca yararlanabilirler.

Vodafone FreeZone muhteşem bir festival için sizleri bekliyor!

Vodafone FreeZone’lulara bir bilet aldıklarında bir bilet hediye

Vodafone FreeZone’un gençlere özel fırsatları Vodafone FreeZone Festivali’nde de devam edecek. Vodafone FreeZone’lular festivale bir bilet aldıklarında bir bilet de hediye kazanacaklar. Kampanyaya katılmak için FESTIVAL yazıp 6666’ya gönderilmesi ya da Avantaj Cepte uygulamasında festival linkine tıklanması yeterli. FreeZone’lular, www.biletix.com üzerinden yapılacak alımlarda şifrelerini kullanarak hediye biletlerini alabilecekler.

Konser Tarihleri :

18.Ekim.2015 – İstanbul – Küçük Çiftlik Park
24.Ekim.2015 – Bursa – Bursa Açıkhava Tiyatrosu


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>