>

KÜLTÜR-SANAT

Vox Brasserie’den “Instagram” Partisi!

Bu parti kaçmaz! Türkiye’nin Instagram kullanıcıları biraraya geliyor, eğleniyor!
 
   
 
 
     

22 Haziran Cuma akşamı saat 21.00’ den itibaren VOX Brasserie’ nin terasında gerçekleşecek “Instagram” partisine telefonunuzdaki instagram sayfanızı gösterin katılın ! En iyi parti fotoğrafını çek hediyeni kazan!

Yemekleri, ferah ve modern ortamı, yeni açılan terasıyla olduğu kadar, düzenlediği konsept partilerle de eğlenceye damgasını vuran VOX Brasserie, instagram fotoğraflarla ilan tasarımı yapan ilk marka olma özelliğini, Türkiye’deki Instagram kullanıcılarına yönelik düzenlediği eğlenceli bir partiyle destekliyor ve kullanıcıları bu partiyle biraraya getirip tanışmalarını sağlıyor.

VOX Brasserie, 22 Haziran Cuma akşamı ilk defa gerçekleştirilecek olan “Instagram” partisiyle konuklarına bol fotoğraflı ve bol eğlenceli bir gece sunuyor. Saat 21:00’ de Dj SoulStamp’ in keyifli ve enerjik setleriyle “Instagram” partisine başlayan konuklar, ikram olarak sunulan birbirinden lezzetli atıştırmalıklarla açık havada, güzel bir yaz gecesinin keyfini çıkarırken, VOX Brasserie’ nin bu geceye özel olarak hazırlayacağı “Instagram kokteyli” de gecenin sonunda seçilecek “en iyi parti fotoğrafına” hediye edilecek.

Siz de instagram kullanıcısı iseniz hemen www.facebook.com/InstagramParty sayfasına girip etkinliğe katılın ya da bu eğlenceli partide yerinizi almak için VOX Brasserie’ ye şimdiden rezervasyonu yaptırın!
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>