>

KÜLTÜR-SANAT

Yaşamdan bir kesit bu sergide!

Fotoğrafçı Ömer Serkan Bakır, 10 sene içerisinde çektiği, yaşamdan fotoğraf karelerini KESİT “yaşamdan” adlı bir fotoğraf sergisinde bir araya getiriyor.
 
   
 
 
     
Fotoğraf dünyamızın tanınmış isimlerinden Ömer Serkan Bakır, KESİT “yaşamdan” adlı yeni sergisinde, 10 sene içerisinde çektiği, yaşamdan fotoğraf karelerini bir araya getiriyor. 14-27 Mayıs 2005 tarihleri arasında Beyoğlu”ndaki Fotografevi Koç-Allianz Sanat Galerisi”nde açılacak olan sergide, farklı coğrafyalardan yaklaşık 30 fotoğraf, izleyicilerle buluşacak.

Sergi ile aynı ismi taşıyan ve sergideki fotoğrafların da içerisinde bulunduğu bir albüm Fotografevi Yayınları”ndan çıktı. Farklı bir konseptte hazırlanan, içerisindeki fotoğraflar ve boyutuyla da dikkat çeken albümde 60 adet renkli fotoğraf yer alıyor.

Sergide ve albümde yer alan görüntüler, Türkiye, Kamboçya, Tayland, İspanya, Sicilya, Almanya, İran ve Suriye”de yıllar içerisinde çeşitli fotoğraf projelerinde çekilmiş yaşamdan kesitler oluşturan fotoğraflar karelerini içeriyor.
Fotoğraf baskılarının DİFO Lab tarafından gerçekleştirildiği serginin albümü de Hewlett-Packard”ın katkılarıyla yayımlandı.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>