>

KÜLTÜR-SANAT

Yaşlılar Haftasına Özel Etkinlik “Hayatın Fotoğraf Rengi ve Şiir Buluşması“

Özcan Kandemir şiirleri ve Hayatın Fotoğraf Rengi grubunun fotoğraflarının buluşmasıyla gerçekleşecek sergi Caddebostan Kültür Merkezinde!
 
   
 
 
     

18-24 Mart tarihlerindeki Yaşlılar Haftası kapsamında düzenlenen Hayatın Rengi Fotoğraf ve Şiir Buluşması sergisi Emekli gazeteci Özcan Kandemir ‘in Aldandı Baharlar şiir kitabındaki şiirlerinden ve Şule Akalın’ın başkanı olduğu Hayatın Fotograf Rengi grubunun fotoğraflarından oluşuyor.

30 yıl kesintisiz medya sektöründe çalışmış Özcan Kandemir halen darülacezede yaşamını sürdürmektedir. Bu proje kültür ve sanata katkıda bulunmanın yanı sıra bu yolla tüm kadın emekçilerimizi onurlandırmak üzere hazırlanmıştır.Hayatın Fotoğraf Rengi ve Şiir Buluşması
Tarih: 19-20-21 Mart 2015
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi http://www.ckm.gen.tr/iletisim.aspx
Kokteyl: 19 Mart 2015 Saat: 18.00


Özcan Kandemir HAKKINDA
Özcan Kandemir 1967 yılında gazeteciliğe başladı. Son Posta ,Hayat ve Ses mecmualarında ve hürriyet gazetesinde çalıştı, daha sonra Bella ve First dergilerinde genel Yayın Yönetmenliği yaptı. Gelişim yayınlarının kapanmasıyla emekliye ayrılan Özcan Kandemir in Yine Aldandı Baharlar, Büyüme Çocuk ve Bu Kentleri Özleyeceksin adlı şiir kitapları bulunmaktadır ve halen darülaceze de yaşamını sürdürmektedir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>