>

MAGAZİN

Selen Uçer’den Yeni Single Sürprizi!

‘Cennet’ adlı çalışması, bugünden itibaren tüm platformlarda yerini alıyor…
 
   
 
 
     

Usta yönetmen Ümit Ünal’ın son filmi ‘Aşk, Büyü, vs.’ ile kariyerindeki ödüllere yenilerini ekleyen ve son zamanlarda hem ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ hem de ‘Dilberay’daki performansıyla dikkat çeken başarılı oyuncu Selen Uçer, müzik çalışmalarına hız verdi. Tolga Görsev’in prodüktörlüğünü üstlendiği ‘Cennet’, Tolga Görsev Music Production etiketiyle bugünden itibaren müzikseverlerle buluşuyor.

Oyunculuğunun yanı sıra müzik çalışmalarına da ağırlık veren ve sanatın farklı disiplinlerinde üretmeye devam eden ödüllü oyuncu Selen Uçer, bir yılın ardından yepyeni bir single’ı paylaşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz Anneler Günü’nde, kaybettiği annesine ithafen ‘Gecenin Öteki Yüzü’nü kendine özgü yorumlayan ve müzikseverlerin beğenisine sunan Uçer, bugün yeni single’ı ‘Cennet’i çıkarıyor.

Söz ve bestesi Demirhan Baylan’a ait olan parçanın düzenlemesi Burak Erkul ve Tolga Görsev’in imzasını taşıyor. Hem bir ayrılık hem de bir umut şarkısı olarak dikkat çekecek ve akustik versiyonu yayınlanacak olan ‘Cennet’, Tolga Görsev’in prodüktörlüğünde ve Tolga Görsev Music Production etiketiyle tüm platformlar üzerinden dinlenebilecek.

Hayat verdiği her karakter ile tiyatro, televizyon ve sinemada unutulmaz performanslara imza atan ve yakın zamanda ‘Güle Güle Diva!’ ile yeniden tiyatroseverlerle, ‘Kara Tahta’ ile de televizyon seyircisiyle buluşacak olan Uçer’in sürprizleri bunlarla sınırlı kalmayacak.

Başarılı oyuncu, meslektaşı Esra Dermancıoğlu'nun ‘Cennet’ şarkısına çekeceği kliple de uzun zaman müzik dünyasında konuşulacak.

‘Cennet’ Künye:
Söz-Müzik Demirhan Baylan
Seslendiren Selen Uçer
Düzenleme Burak Erkul, Tolga Görsev
Prodüktör Tolga Görsev
Yapım Tolga Görsev Music Production


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>