>

MODA - STİL

Bebek Şenliği başlıyor.

0-36 ay bebek gereçlerinde zengin ürün yelpazesi ve marka çeşitlerini bulunduran Joker/Maxitoys mağazalarında ‘Bebek Şenliği’ başlıyor.
 
   
 
 
     


30 Nisan 2006 tarihine kadar Joker/Maxitoys’larda yapılan her 200 YTL alışverişte, 40 YTL’lik hediye çeki kazanma şansı bulunuyor.

Nisan ve Mayıs ayları boyunca devam edecek “Bebek Şenliği” kapsamında; 0-36 ay bebek gereçleri, oyuncak, giysi ve aksesuar gruplarında yepyeni ürünler görücüye çıkartılıyor. Dünyaca ünlü markaların katılımıyla gerçekleştirilen şenlik boyunca hediye çekleri, sürpriz indirimler ve uygun fiyatlar sunuluyor.

Joker/Maxitoys’un farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünleri arasında; estetik ve fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken Loola Lüks Baston Puset, 9 aydan 4 yaşa kadar kullanılabilen ve çocuklarla birlikte büyüyebilen akıllı oto koltuk Iseos Safe Side TT, besinleri vitaminlerini koruyarak pişirebilen Beaba Babycook Express Mutfak, aynı zamanda portatif bebe yatağı olan Delta Diffusion Seyahat Çantası bulunuyor.

Her yaş grubuna yönelik eğlendiren ve eğiten oyuncaklarının yanı sıra; giyimden aksesuara uzanan ürün yelpazesiyle tanınan ‘Joker/Maxitoys Bebek Şenliği’ 31 Mayıs 2006 tarihine kadar devam ediyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>